:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cok Güzel bi Duygu
ZeNiTH
Arkadaslar Bilmiyorum Aranızda Kalp Gözü veya Sır Kapısı Gibi Programları İzleyen Varsa görmüştür..
İzmeyenlere Anlatayım..

şimdi bi grup arkadaş mekke ye gitmeye karar werir weyanlarında mekkeden alıcak bişiyler olsun diye yanlarına 1 milyar alırlar we o gün gelir grup arkadaş tek tek hawa limanına giderler sadece bi tanesi eksiktir oda yürüyerek gelir gelirken bi koku alır we kokuyu takip eder we kokunun oraya geldiğinde küçük bi klübe wardır adam oraya girer we koku adamın burnuna daha da kötü gelmeye başlar adam bi bakarki bir kadın we 7 çocuk kadın çocukarını doyumak için onlara köpek eti weriyor adam buna dayanamayıp 1 milyarı adama werir we ayrıca adam kadına herşeyi anlatır yan arkadaşlarıyla mekkeye gideceğini falan neyse kadın alır parayı güzel temizlik eşyaları buzdolabı we bi sürü yemek alır yine aynı klübede yaşarlar ama çook güsel istedikleri herşey war adaam bide bunlara banyo yaptırır.artık heristedikleri wardır adamın arkadaşları mekkeden gelirken yürürler we kadın onları görür arkadaşınıza çok tşk edin der bna 1 milyarı werdi çok güsel yaşıyoruz der adamlar nasıl olur o bizimle mekkeye geldi der....

bu hikayeden ne anlıyoruz adam kadının bütün isteklerini gerçekleştirdi we Allah onu ruhaliyen mekkeye gönderdi ..
ezoo20
Ay çok Gezel Bunu Izlememiştim!
Daha Doğrusu Ben Uzun Zamandir (KALP GÖZÜ,SIRLARA YOLCULUK,VS..) BUTÜR Programlarini Izlemiyorum:!
çünkü Izledikten sonra Fena Olurum Birkaç Gün Kendime GelemiyorumSad
Etkisinde Fazla KaliyorumSad
Cidden Güzel Bir Paylaşimdi Emeğine Sağlik CanimcimSmile
Ara
ZeNiTH
Teşekkürler ..
Ama izleyin ..
Bosverin magazin programlarını ..
MissBela
ßsana bunu annem anlatmisdi gercekten cok güzel bise..
Ara
ZeNiTH
Evet güzel hikaye ..
Tabi anlayabilene , imanına güvenene ..
Teşekkür benden ..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dünyanin en güzel Travestisiymiş.. :S acemhe 1 534 06-03-2010, Saat: 01:45 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  ***Bu Resme "GüzeL değiL" DiyenLerin %98,5 i Gay'miş*** iLLeth.! 32 1,923 11-29-2007, Saat: 02:15 AM
Son Yorum: AfrâsyâB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 06:30 PM