:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WINFILE.EXE cok manyak bi virüs dikkat..
ZiBiDi_RoMeO
WINFILE.EXE son zamanlarin en manyak kurt u

diger adi manyak virüs

siz istedigiiniz kadar silin bu manyak geri geliyor.. japon yapiştiricisi bile bundan daha az yapişirBig GrinBig Grin:yikildim:

bir kere makineye bulaşmaya görsün

1000 kez sil o uretiyo.. seni delirtiyoBig GrinBig Grin:yikildim: :yikildim:

eger format atmayi biliyosdaniz iki diskinizide silmeniz gerekiyo C ve D

cunkü ikisindede kendini oluşturuyo.. sistem dosyalarinin exelerine girip sizin antivürüs programina sistem exelerini vürüs göstertip size sdildirebiliyo vbe veri kaybettirebiliyo..

kısacasi ya bu virüsle yaşamaya alişcaksiniz yada format aticaksiniz

özelikle flash disklerde bariniyo dikkat etmeniz gereken diger husus ise..

network üzerinde başka bilgisayar varsa onada istemesede bulaşiyo.. bi şekilde paylaşimlar yoluyla diger bi pcyede gidiyo..

ayrica cep telefonlarinada virüsün oldugu pcden bişey atmaya kalkarsaniz cep telleri yavaşlatiyo ve menuleri acmanizi geciktiriyo.. her halikarda dehşet bişeyh

isteyen varsa bende var Big GrinBig Grin::yikildim: :yikildim:

benden soylemesi bu maynak sey e dikkar e din.. pc nizde varsa flash disk veya cep telefonunuz a bişey yuklemeye kalkmayin aksi halde ikisinede bulaşir Big Grin kolay gelsinBig Grin

dip not
kurtulmanin yolu kaspersky ile silebiliyosunuz ama dikkat edin sistem dosyasini sildirmesin..
Ara
strider
baya manyak bişiymiş :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
ZeNiTH
Kaspersky Veya Nod32 Hallediyor Bunun İşini.. SmileSmileSmile
ZiBiDi_RoMeO
biliryorum ama kasper veya nod32 denen şeyler exelerin tamamini virüs görüuyo

sşistem icinde actigin tüm klasörlerin icine giriyo bu dingil kurtcuk.. ve sana sistem dosyasi bile sildirebiliyo.. yaniltma şlaşmacaBig Grin dikkat etmek lazimBig Grin
Ara
ZeNiTH
Herhangi Bir Antivirüs Programı İle güncelleyip taratsanda gidiyor..
Avast Hariç Big Grin
Bi de Regedit Kayıtlarını Temizleyen programa İhtiyaç Olacak..
Bende de aynısı oldu..
Güvenli Modda açtım..
bilgisayarımı adware spybot ve antivir ile tarattım iki defa..
Winfile virüsünden eser kalmadı..
Beyazlarım Artık daha beyaz Big GrinBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En iyi Virus Programı ve Test Sonuçları. mehmetkılıc 5 761 04-14-2022, Saat: 04:03 PM
Son Yorum: wildfang
  Pc Deki Casus Yazilim.. Dikkat!! Silin!!! ZiBiDi_RoMeO 7 927 04-07-2022, Saat: 08:02 AM
  Kaspersky Anti-Virus?n Final Versiyonu(6.0.1.411) ??kt? + 1 y?ll?k seriali+ t?rkce ya scarface 1 527 04-02-2022, Saat: 01:10 AM
  Facebookta Profiline kimin baktığını merak edenler dikkat MaSaL 2 813 08-26-2010, Saat: 09:46 AM
Son Yorum: sıla
  virüs programımı pcmi esir aldı imdattt :)) .siyah inci. 24 1,434 10-12-2009, Saat: 04:29 PM
Son Yorum: adyge55

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:31 AM