:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ben geldim tekrardan (:
kürdan koLLar
Kime yazdığımı Çok ii BiLion Musti . ama bu GerçekLer seni Acıtıyo . AnLamak istemion .Big GrinBig Grin . GerçekLer acıdır Gerçeğim Acıtırım .. kargacım :F
Ara
|v|_U_S_T_!
kürdan koLLar Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kime yazdığımı Çok ii BiLion Musti . ama bu GerçekLer seni Acıtıyo . AnLamak istemion .Big GrinBig Grin . GerçekLer acıdır Gerçeğim Acıtırım .. kargacım :F

sen acıtıyorsun beni yavrum Big Gringercegim sefkilisi yalan dünyasında yasıyan gercegim benim :yikildim: bide bana gercekten bahseder sieee Big Grin

gene günün özlü sözlünü söledin ha bugün ne olmus nan sana böle kapasiteni asan sözler kullanıonBig Grin
Ara
kürdan koLLar
SanaLın sanaLını Yaşıom canım biLdiğin üzre .. bırak da böyük LafLar edek .. bak Yine AkLıma getirdin yaff Sad kahirLendimm haa .. getirin bi EFE .. param anca ona yeter off uLennn offfffffffffffff Confusedmiley16:
Ara
|v|_U_S_T_!
kürdan koLLar Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SanaLın sanaLını Yaşıom canım biLdiğin üzre .. bırak da böyük LafLar edek .. bak Yine AkLıma getirdin yaff Sad kahirLendimm haa .. getirin bi EFE .. param anca ona yeter off uLennn offfffffffffffff Confusedmiley16:

heyttt actım nan bir efe bir sisede benden Big Grin nan nasıl kendini bu kadar düsürüon hep derim ben kücük emrah sen ceylanBig Grin sürekli sürünen darbe yiyen ama yıkılmıyan a.q.:yikildim: :yikildim:
Ara
crazy_girl
HOŞGELDİNNNNNNNNNNNNNNNNNNN JANIM
Ara
_SeDos_
sendee hosgeldiiNNN Smile
Ara
|v|_U_S_T_!
crazy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HOŞGELDİNNNNNNNNNNNNNNNNNNN JANIM

saol jnm sende hosgeldin yenisin galiba Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ben geldim..duygusuzca... duygusuzum 32 1,095 04-15-2022, Saat: 01:36 AM
Son Yorum: wildfang
  Selam kanqalar ben geldim CeZa_ 19 558 04-14-2022, Saat: 05:20 PM
  Bende geldim... benide alsanıza aranıza:D coNrad 18 985 04-14-2022, Saat: 02:01 PM
  hoş geldim mi acaba?_? gecelerinyargici 14 521 04-14-2022, Saat: 09:10 AM
  BEN GELDiM ..djprenses.. 18 563 04-14-2022, Saat: 08:47 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:07 AM