:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hadi Bakalim Kendi Hikayemizi Yaratmaya Ne Dersiniz?
CeYDa HaNDe KeSiM
Masal_yüzLü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ceyda sanada çok tşkler Seninde yüreğine sağlık.
Ama ağlamak için yazmadık değilmi..

Bak ağlarsan bidaha yazmayız bizde.
Senin de yüreğine sağlık..

Herkes Bir dünya Herkesin bir hikayesi vardır ...

Hadi gül biraz.. Tşkler
:k: Confusedmiley17: :k: BITANESINIZ AGLADIM AMA INAN MUTLULUKTAN
Ara
Masal_yuzLu
ALLAH hep mutlu etsin
Ara
ZeNiTH
Off Offf Offf Mükemmel ...
Çok Duygulandım Bende Smile
Herkesin Yüreğine SağLIk..
CeYDa HaNDe KeSiM
Zen!th Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Off Offf Offf Mükemmel ...
Çok Duygulandım Bende Smile
Herkesin Yüreğine SağLIk..
oy oy benım cnm arkadasım duygulanmış ama hakkatten mukemmel di cnmlarım benım yıne tesekkur edcem sıze:k: sızı sevıyom ben(cok):hihi
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
Masal_yüzLü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ALLAH hep mutlu etsin
amınnnnnnnnn:Smile
Ara
Masal_yuzLu
gidecek yerim mi var Sad

Sana ihtiyacım var
:kk:
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
SadSadSadSadSadSad Var Var Masallar Diyarinda Belkide Seni Bekleyen Bir Perin Var Ha Nedersin Emin?
Ara
Masal_yuzLu
var Smile

tşkler ceyda Smile
Ara
bilal
Abi ben seferberlikte memettim.Seferberlik bitti, yiyeceğimiz aş, içeceğimiz su varmış döndük kırşehire.Aş yok iş yok.Gittim izmire.çalıştım altı ay.altı ayda kazandığım para beni kırşehire geri getirmez. olanca paramla bir takım elbise,bir foter,bir asa bir de gözlük aldım gözüme.sabah güneş doğarken buldum hayvan pazarını.baktım orta yerde kalabalık bi başka.birde ne göreyim, yörüğün biri yayladan bir tay getirmiş ki gören bir daha bakıyor hayvana.yaklaştım efe dedim,sınamak serbet mi? tabi ağam buyur.dedi.ozaman tut şu foterle asamı deyip verdim eline.yardım ettiler bindim küheylana.vay anam vay o zamanın mersedesi.memettim, oldum ağa.iki tur attım pazarın etrafında ,sonra kendi kendime dedim:lan memet ne taraftaydı kırşehir.tu taya az bi dokundum hayvan uçuyor doğuya.Biraz gidince kafamı geriye döndürdüğümde gördümki:yörük hafif öne eğilmiş, sağ elini şapkasının tereğine koymuş peşimden öylece bakıyor.Dedem bu hikayeyihasta ölüm döşeğinde anlatmıştı. Ve derdiki:dünyada veremiyeceğim tek hesap o yörüğünkidür.Altmış sene geçti hala adamın o bakışı gözümün önünde. Dedemin bu anısını hatırladıkça bir garib olurum, nasıl bende bilmiyorum.beğendi iseniz söyleyin başka anılarını da anlatayım.selam
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
Teşekkürler Bilal Katkilarin Için Ben çok çok çok BeğendimSmileSmileSmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkesin kendi hayat Hikayesi PrinceSs 3 756 04-10-2022, Saat: 03:55 AM
Son Yorum: wildfang
  HAdİ siZDé katılın gnc_fb 63 3,604 02-19-2009, Saat: 12:08 AM
Son Yorum: karadenizli_kral
  Hadi Hep Beraber 22*kaka 30 2,306 06-25-2008, Saat: 10:30 PM
Son Yorum: TutkuM
  Uydur Bakalim RAMSES 0 590 09-11-2007, Saat: 07:07 PM
Son Yorum: RAMSES

Hızlı Menü: