:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vurulduğunu sanıp Beynim akmasın diye eliyle kafasını tutan gördünüz mü hiç?
CReATuRE
BEYİN TIKACI

Bu ilginç öykü ABD’ den Alexandra Donahue’nun arkadaşı Linda’nın başından geçiyor:

Arkansas’a akrabalarını ziyarete giden Linda, alışveriş için bir süpermarkete gider. Arabasını park ederken yanındaki park etmiş arabanın sürücü mahalinde oturan kadın dikkatini çeker.

Kadın ellerini başının arkasına kavuşturmuş, gözleri kapalı, kıpırdamadan durmaktadır. Linda, kadının durumunda bir tuhaflık sezer, ancak müdahale etmez. Alışverişini tamamlayıp, arabasına döndüğünde kadını hala aynı pozisyonda görünce dayanamayıp arabanın camına vurur:

“Iyi misiniz?”.
Kadın cevap verir:
“Başımdan vuruldum. Beynim dışarı akmasın diye tutuyorum”.

Bu cevap üzerine telaşlanan Linda, süpermarket yetkililerinden yardım ister. Ambulans çağrılır. Otomobilinin kapı kilidi kırılarak açılır ve kadın dışarı çıkartılır. Ancak büyük bir şaşkınlıkla kadının başının arkasında bir parça ekmek hamurunu sıkıca bastırarak tuttuğu görülür.

Sonunda olay anlaşılır.

Kadının marketten satın aldığı mayalı ekmek hamurunun poşeti, otomobilin içindeki sıcak havanın etkisiyle, tabanca sesine benzer bir sesle patlamış; hamur parçaları büyük bir hızla çevreye saçılmıştır.

Duydugu sesi tabanca sesi, başının arkasına yapışan hamuru kurşun deliğinden dışarı sızan beyni sanan kadın, Linda’nin gelişiyle sanal kâbustan kurtulur.
€BeRimSin
İlginç Big GrinBig Grin Çok İlGinç...
Hatta Hatta :yikildim: SmileSmileSmile
MorciveT
ahahaha Big Grin
Ara
ciciKIS
hmm tşşkrler paylaşım için...Smile
Ara
pusat41
Tesekkurler
Ara
CReATuRE
bende yorumlarınız için tşk ederim... WinkWink
ezoo20
Vay Anam VaySmilekadin Tam Film Miş Yani Varya Smile

Paylaşim Için Tşk..
Ara
€stapitipiti
ha ha ha ha Big Grin Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Böyle bir cami gördünüz mü hiç? PaPaTYa_PReNSeS 13 1,223 04-11-2022, Saat: 09:14 PM
Son Yorum: wildfang
  Şüpheli diye uçaktan indirildi, zengin oldu soyle 1 446 04-08-2022, Saat: 04:38 AM
  3 Kadını Cadı Diye Yaktılar .. soyle 1 399 04-07-2022, Saat: 10:26 PM
  Böyle Kas Gördünüz mü! yalan dünya 9 769 10-14-2010, Saat: 04:35 PM
Son Yorum: PCKoPaT
  Cam şişede bal yapan arı gördünüz mü???? Yorgun Yürek 4 570 01-23-2009, Saat: 08:59 PM
Son Yorum: e_c_e_m

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 05:55 PM