:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adı Oldu Yalnızlık...
ROSE
Bilirim yalnızlık zordur içten içe bizi savurur atar kıyısı olmayan denizlere.Ama ne olursa olsun içinden çıkılmaz değildir bi yer vardır bizi bekler yolumuzun üzerinde yalnızlıkların son bulduğu ...

evet yok bak gül öyle ne güzel SmileSmileSmileSmile
RİCA EDERİM ...
Ara
€BeRimSin
Islak gözlerim Loş ışıklı gecede Yürüyorum karlı geceye Sürüklüyordu düşlere Şimdi yanlızım yüregimde Yanlızımki kimse yok gecemde Ellerim öylesiye soguk beynimde Durmuyor yüregimin sızısı tütün gibi...

Herşeye Dair Gülmek GüzeLdir.. SmileSmile Gülelim Eğlenelim.. Smile
ROSE
senmiydin Beni Benden Alip Yalnizliğima Sürükleyen ,yoksa Ben Miydim Seninle Böyle Yaşamayi öğrenen..yine De Varsin Içimde Tükenmek Bilmeyen Umutlarimda.

evet öyle Ne Olursa Olsun Küçükte Olsa O Tebessümü Görmek Herşeye Bedel Diye Düşünüyorum Ben SmileSmileSmileSmile
Ara
€BeRimSin
Ve şimdi, yaprakların yağmuru var havalarda ağaç altlarının, yeşil gölgelerin, çimenin sahil gezintilerinin bulutu var havada iskelelerin, oltaların, kumların, serin suların çiçeklerin yağmuru var havada ellerin, yüzlerin, gözlerin anıların resmi geçidi var havalarda… ………………………………………….. ve yine yanlızım…!

Evet GüzeL Düşünüyorsun .. Smile Uçurumun Kenarında Olsak Dahi Hayata Birazcık Gıcıklık Olsun diye Gülmeliyiz.. SmileSmileSmile

Bende Böyle Düşünüyorum.. Smile
ROSE
aynada Durur Gözlerinin Kopyasi .baktiğimda Görürürüm Yanimda Olmasan Da Gözbebeklerimde Seni ..bahar Gelmiş çiçekler Açmiş .olmasa Da Kokun Bende, Taze Dalinda Açan çiçeklerde Bulurum Kokunu..yalnizliğima Engel Tanimaz Ki Bu Yürek !!!

------------------------
güzel Düşünüyorsun Sende SmileSmileöyle Olmali Zaten ..
Ara
hulleci
eline sağlık rose..
çok güsel..
Ara
ROSE
teşekkür Ederim Osman Sağolasin ..
beğendiğine Sevindim ...Smile
Ara
€stapitipiti
işteeeeee efsane geri döndüüü....neredeydın sen bi haftadır yoktun Big Grin Big Grin Big Grin .....

bu arada paylasım süper ya okuyup hüzünlendım Sad Sad Sad...offfffffff offffffffff.....
Ara
ROSE
evet Efsane Geri Geldi Smileeeee Bensiz Olmaz Smilebende Varim Buralarda.benden Başka Rose Yok Bu Formda )SmileSmileSmile

di Mi Estapitipitimmmmmmm SmileSmileSmileSmile
beğendiysen Ne Mutlu Bana SmileSmile
efkar Yapma Aman Fazlasi Kalsin Zarar Gelmesin Istemem Sakin Smile
Ara
€stapitipiti
evet cok begendım Sad Sad Sad.....efkar bastı valla allahım napam ya bu yazılar tamm benlık Sad Sad....bu arada haklısın sensız olmaz form Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yALnızlık.... babaaslan 3 422 04-13-2022, Saat: 06:35 PM
Son Yorum: wildfang
  yalnızlık birtanem berensu 2 341 04-13-2022, Saat: 05:19 PM
  Bugünlerde Herkes Aşki Arar Oldu........(niyemi?) CeYDa HaNDe KeSiM 6 603 04-13-2022, Saat: 12:21 PM
  Zaman Yİne Yalnizlik Vaktİ murat1544 1 315 04-08-2022, Saat: 01:45 PM
  Evinizin sizi i?ine s??d?ramayacak kadar dar oLdu?unu fark edeceksiniz... mscxcs 1 348 04-05-2022, Saat: 07:11 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 11:13 AM