:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ey KaLbİm . . .
DarkLady
kalbimdh2lz8.gif

Ey kalbim sevilmek istemiyorsun değil mi?Haykırıyorsun dağlara,taşlara 'SEVMEYİN BENİ' diye ama sevmeyi istiyorsun!!!

Sevildikçe kırılıyorsun.Çünkü tam olarak 'seni seviyorum' demeden çekip gidiyorlar ya da arkadaş kalmayı yeğliyorlar değil mi?

Sen tam tutacakken birinin elini o bırakıyor seni uçurumlara.Tam açacakken yüreğinin kapılarını kendi elleriyle kapatıyor değil mi?

Ahh!!!Benim deli gönlüm!Ne zaman düzeleceksin ey kalbim?Ne zaman birini gerçekten kabul edeceksin gönlünün sarayına?Ne zaman biri seni gerçekten severse değil mi?Bugünü bekliyorsun ama kime inanacaksın ki bundan sonra diye düşünüyorsun.İstisnasız herkes yarı yolda bıraktı seni.Bu kadar kolay mıydı sevgiden,aşktan vazgeçmek dedin.Ama kolaymış demekki seni bırakmak...Tek tek çekip gittiler ve sen sadece sessizce gözyaşı akıtabildin.Hiç unutmadın sana yapılan ihanetleri,yarım kalmış sevdaları...Hiç unutmadın sevmeyi,sevilmeyi ama hak edilmediğini düşündün.

Ağlayıp durdun gecelerce,her gece kabuslarla uyandın.YETER ARTIK YETER SEVMEYİN BENİ DİYE ÇIÄžLIKLAR ATTIN.İstediğin sevilmemek değil biliyorum.İstediğin tek şey 'SEVİLMEK,HİÇ BIRAKILMAMAK VE SADAKAT'Ama kimseye inanmıyorsun ki...Beni de kandırıyorsun ey kalbim.Sana kulak verdim,yalnız kaldım.Bir köşede hayaller dünyasında yaşadım.Söyle bana şimdi ey deli gönül birini sevmek istiyorum ama ya sen?Sevmek ve sevilmek istiyor musun?

EY KALBİM YAZIK SANA GİTTİN DE KİME BAÄžLANDIN
EY KALBİM YAZIK SANA BAÄžLANDIN BENİ DE YAKTIN,SEN TÜKENDİN
Ara
MasaL_perisi
İstiyor..Smile Ben duydum kalbinin çığlıklarını..Smile
Teşekürler Diddy
Kalbine mutluluk arkadaşım..Smile
Ara
DarkLady
Sağol arkadaşım yazdıkların için.
Ara
volki
emegine saglık????...
Ara
roket55
paylasım için tesekkürler gusel olmus
Ara
ROSE
kalp Istemez Mi Sevmek Sevilmek Smile
gönlüne Göre Olsun Herşey Teşekkürler Bu Güzel Yazi Için ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kirik Kalbim Ve Sen!! ÇiLeK 3 350 04-11-2022, Saat: 01:54 PM
Son Yorum: wildfang
  Merhaba Kalbim... MasaL_perisi 33 2,383 04-08-2022, Saat: 06:21 PM
  ?s?yor musun kalbim? ROSE 1 284 04-05-2022, Saat: 07:41 AM
  Kalbim Ben Seni Anlamıyorum... MaSaL 2 870 02-06-2011, Saat: 12:55 PM
Son Yorum: history
  kabul et kalbim.. PaPaTYa_PReNSeS 1 578 01-14-2011, Saat: 11:00 AM