:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gün Tükenmek üzere
TAT_LI CA_DI
:kk: :kk: :kk: EWET GÜN BİTİYOR YAVAŞ YAVAŞ GİDEN YARİN GELMEDİÄžİ BEKLETTİÄžİ VE SENİN KAHROLDUÄžUN BİR GÜN DAHA BİTMEK ÜZEREDİR YAVAŞ YAVAŞ!!!HER GÜNÜM BÖYLE Mİ GEÇECEK DİYE YAKINIP DURURSUN KENDİ KENDİNE AMA BOŞUNA KAÇINCI YAKIRIŞINDIR BU ONSUZLUGA KACINCI ISYAN EDISTIR SEWGISIZ GECEN GUNLERINE GECELERINE!!!O Bİ KERE GİTMİŞTİRRR VE ASLA DÖNMEYECEKTİRR!!!!SEN Bİ UMUT BEKLEYECEKSİNDİR YA BİRGÜN GELİRSE DİYE AMA O SIMDI YENI ASKLARA SENSIZ SEWDALARA KUREK CEKMEYE BASLAMISTIRRR!!!!!!! UNUTT ONU GÖNLÜM SEWMEDİN FARZETTT!!!:kk: :kk: :kk:
Ara
ZeNiTH
İz Kalır Merak Etme Tesekkürler Güzel Yazı...
TAT_LI CA_DI
Iz Kaliyo Giden Gittigiyle Kaliyoo Ama Acisini Ardindaki Cekiyooo
Ara
happy yeliz
çokkk güzel tatlım emeğine sağlık ........ama sanırım konu yanlış yere açılmışşş bi modratör onu düzeltirse iyi olur SmileSmile
Ara
TAT_LI CA_DI
Ya Ben Burasi Konusunda Biras Kara Cahilim Idare Edin Azicik Yakinda Uzmanlaisirim
Ara
B€NGİ
cahil e baq Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin 331 msj atmıj süper elerine sağlık güzelim Wink
Ara
happy yeliz
TAT_LI CA_DI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya Ben Burasi Konusunda Biras Kara Cahilim Idare Edin Azicik Yakinda Uzmanlaisirim

ok canım önemli değil biri düzeltir yavaş yavaş öğrenirsin SmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sewgili Arkdaşlar Ben Geldim Geri Dönmemek üzere *SERSERİ* 15 945 12-12-2007, Saat: 09:43 PM
Son Yorum: eaqle qirl

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:58 PM