:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
güne gülerek başlayın
TAT_LI CA_DI
:k: :k: :k: ewet belki saçma gelebilir belkide gerçekte yapılması gereken aslında budur!!!güne gülerek başlamakBig Grin yataktan kalkmadan actıgım radyoda en sewdıgım sarkı basucumdakı telefonuma benı dusunurek uyanan ve bunu bana ıspatlama geregı duyan sewgılımden gelen bı mesaj...kalkıp ayna karsısına gectıgımde (süslenmek için,Smile)o uyku sersemı suratıma bakıp 'kahretsın bugunde bı guzellık var ustumde'' deyişim! benı guldurmeye yetıyooo!!!!SmileSmileSmileSmileeewwet belkı cok sacma seyler ama ınanın kı sızın bı gulucugunuz bunlara degecektırr ee bıde sewgılınız sewenınız varsaaa!!!!!!!!:k: :k: :k:
Ara
__Gül gÜzEl!__
Smilehayat hiç yüzünü soldurmasın...
Ara
nisanyagmuru_50
evttt söylediklerinn çok mantıklı benim sevgilim yok ama canımdan çok sevdiğim arkadaşlarım varSmileSmile
Ara
TAT_LI CA_DI
Arkadaslar Her Zaman Sewgilinden Daha Degerlidir En Kotu Gununde Yanindadir..umarim Arkadaslarin Gibi Birde Sewgili Bulursun..
Ara
nisanyagmuru_50
inş canım inş çünkü önceki sevgilim beni çok kötü bi şekilde yaralayıp gitti inş duan kabulSmiletekrar saolSmileSmileSmile
Ara
Shimariq_Shey
evt bencedee bugün bendee senin dediğin gibi yaptımm aynaya baktım vee bugün ayrı bi güzellik var bende dedim kendi kendimeee insan pozitif düsününce hayat çok ama çok güzell oluyorrr seviyorumm sevgilimidee onun varlığı beni zaten mutlu ediyoooooooo
Ara
ciciKIS
uuuuuuu ben kalktım sabah aynaya baktım gözlerim şişmiş zuhahaha dedimki bugünde gözlerim şişmiş dedim güldüm euheuheBig GrinBig GrinBig Grin
haklısın bebeqim derya'cım...
Ara
Shimariq_Shey
hehehehhehehehe
Ara
nisanyagmuru_50
bende sabah kalkıhp kendime bakıom ondan sonra korkuom yaff saç filan dağılmışBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Shimariq_Shey
nisannn çok komik kızsın beaa
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  güne gülerek başlayın TAT_LI CA_DI 1 243 04-13-2022, Saat: 03:58 AM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 06:59 AM