:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
öyle öyleee.. bişeysinki
asi_carisma
Bir dilin bütün sözciklerini kullansam seni tarif edemeyeceğimi biliyorum.Ulaşılmaz oldun hep,dokunmak,hissetmek ve dolu dolu yaşamak isterken seni,kocaman bir yanlızlıktı payımıza düşen..

Payıma düşen her şeyi erteledim ama erteleyemediğim bir şey vardı,sana benziyordu.Su olsan,dokunduğumda bozulurdun.Bozulmayan bir 'şey'din..

Gidilecek bir yer olsan sonu olurdu,sonu olmayan bir 'şey'din..

Uykuda görülecek bir rüya olsan uyanırdım,beni rüyamdan uyandırmayacak bir 'şey'din..

O gün seni gözlerinden,üç ırmağın birleştiği yerden öpeyim desem,aklına ırmaklar gelir.Düşün ki,bir dağdan aşağı iniyoruz ve dünyada iki kişilik türkü kalmış onu söylüyoruz.öyle bir 'şey'sin sen..

Seni düşündükçe yoruluyorum desem,dünyanın en büyük yalanı olur.Yalanım yok..

Bugünden yarına ne kalır bilmem ama sen kalırsın tıpkı yatağı değişmeyen ırmak gibi.Bana hep kendimi hatırlatan bir 'şey'sin sen..

Gecenin en karanlık yerinde,küçücük bir ışık bile olsan yine de istiyorum seni.Bugün her ölümle biraz ölürken,seni düşündükçe hayata dönüyorum yeniden..

Gelincikler gibi bir mevsim değil,dört iklim,köşe bucak..Kim ne derse desin dönmeye niyetim yok.Bir kentin ortasında tek başına kalsam da çığlık çığlığa bağırarak söylerim seni sevdiğimi.Bir tek benim sevgimle yaşasan da bu sevdayı seviyorum seni.Sensiz dallarını yitirmiş bir ağaç olurum,kalabalığın ortasında bile..

Fırtınalı bir denizin en sakin limanı gibi bir 'şey'sin sen.O limandaki tek yolcu da ben..
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadasım
Yüreğine mutluluk..Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Öyle Çok Seviyorumki..SANA NASIL SiTEM EDEBİLİRİM? BENSADECE SENİ SEVMESİNİ BLRM PaPaTYa_PReNSeS 13 1,300 04-10-2022, Saat: 06:46 AM
Son Yorum: wildfang
  YōКŜụл..... βεиđę ŐŷĻę .. lover 7 598 04-06-2022, Saat: 05:09 PM
Son Yorum: wildfang
  Bırak öyle kalsın Hayat_Bu 3 525 01-18-2010, Saat: 01:04 AM
Son Yorum: acemhe
  Seni öyle cok seviyorum ki... ¤ ćaяaмєLL ¤ 12 1,497 10-21-2008, Saat: 01:02 AM
Son Yorum: ¤ ćaяaмєLL ¤

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 12:24 AM