:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sonunda Sadece Ben YARGIÇ
happy yeliz
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sağol Yeliz amin cümlemizi ayırmasın....Arkadaşın iyi niyetlidir Yelizcim senin arkadaşın olduğuna göre nazar değmezSmile

valla arkadaşım niyeti bozmuştuuuuu zor kurtuldummm SmileSmileaşık oldum diyip duruyodu abi SmileSmile ama neyse kurtuldukkkk ondan SmileSmile
Ara
CariSmaBoY
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaa öle demekkkkkk......küştümm nan :'(

hıh bnm aşkımla abim ii dost demi nan uyus aşkımmm öle dimeeBig GrinBig GrinBig Grin

ei dostuz bitaenm Big Grin hemde çok iyi....Confusedmiley17:
CariSmaBoY
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla arkadaşım niyeti bozmuştuuuuu zor kurtuldummm SmileSmileaşık oldum diyip duruyodu abi SmileSmile ama neyse kurtuldukkkk ondan SmileSmile

yeliz arkadaşın yılmazı istiyorsa gelsin benden istesin.. ama şartlarımız var Big Grin adet yerini bulsun demi Big Grin

Duygusuza başlık ödemesi lazım Big Grin demi ama....
burdan erkek çıkarmak kolay değil.... Bi dane yargıcımız var Big Grin
YARGIÇ
Abowww noluyo beaBig Grin sultan bis iyi dostuz tabeBig Grin yeliz arkadaşın bi fotoğrafa aşık olmasın ii yapmışsınBig GrinBig Grin süloda hemen beni pazarlıyo yaBig GrinBig Grin olaya bakBig Grin
Ara
happy yeliz
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yeliz arkadaşın yılmazı istiyorsa gelsin benden istesin.. ama şartlarımız var Big Grin adet yerini bulsun demi Big Grin

Duygusuza başlık ödemesi lazım Big Grin demi ama....
burdan erkek çıkarmak kolay değil.... Bi dane yargıcımız var Big Grin

ayıpsınn abiii SmileSmilebaşlık parası kurban olsun diyooo bu çatlak 25 bin ytl nasıll ??????SmileSmileüstüne 5 çift adana burması bilezikkk Smile 3 metre zincir SmileSmile artııı ev ,araba üstüne yapcakmışş ):Smile bunun babası zengin abi başa çıkamazsınız SmileSmilesölim yani SmileSmile artı bide arkadaşım dediğime bakmayın manevi aplam SmileSmile20 yaşında güzellik dersen fena değil SmileSmileidare eder SmileSmile bana kalırsa kaçırma SmileSmile sen ne dersin süleyman abi???????????????????
Ara
tuti
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayıpsınn abiii SmileSmilebaşlık parası kurban olsun diyooo bu çatlak 25 bin ytl nasıll ??????SmileSmileüstüne 5 çift adana burması bilezikkk Smile 3 metre zincir SmileSmile artııı ev ,araba üstüne yapcakmışş ):Smile bunun babası zengin abi başa çıkamazsınız SmileSmilesölim yani SmileSmile artı bide arkadaşım dediğime bakmayın manevi aplam SmileSmile20 yaşında güzellik dersen fena değil SmileSmileidare eder SmileSmile bana kalırsa kaçırma SmileSmile sen ne dersin süleyman abi???????????????????

Hımm...Durun yav...Şartlar olgunlaştığına göre bende resmimi koyayım o zaman...:yikildim:
Ara
CariSmaBoY
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayıpsınn abiii SmileSmilebaşlık parası kurban olsun diyooo bu çatlak 25 bin ytl nasıll ??????SmileSmileüstüne 5 çift adana burması bilezikkk Smile 3 metre zincir SmileSmile artııı ev ,araba üstüne yapcakmışş ):Smile bunun babası zengin abi başa çıkamazsınız SmileSmilesölim yani SmileSmile artı bide arkadaşım dediğime bakmayın manevi aplam SmileSmile20 yaşında güzellik dersen fena değil SmileSmileidare eder SmileSmile bana kalırsa kaçırma SmileSmile sen ne dersin süleyman abi???????????????????

cıks bizim bunlardan başka isteklerimiz de var Big Grin yetmez bunlar...:yikildim: :yikildim: :yikildim:
CariSmaBoY
duygusuz.com adetlerine göre oğlumuza talep olan kişi buraya üye olup en az 2000 msj atıcak,, yanlıııız Smile bunlar öle gereksiz msjlar olmamalı, en az 250 si konu açımıyla olacak...

Bununlada kalmıyor ve oğlumuza talip olan kızımızı bazı progrmalardan geçirmemiz gerekiyor... Mesela onu istediğini ispat etmeli Wink bu çok zor değil bi güzel bi flash yapsa bile kafidir Wink :yikildim: :yikildim: :yikildim:

Bunları bi yapsın hele Smile sonra gerisini düşünürüzBig Grin
CariSmaBoY
önce adetleri yerine getirsinler Big GrinBig Grin
gerçi bi kızımızı görelim Smile bi resim koysun hele buraya Big Grin
ROSE
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:duygusuz.com adetlerine göre oğlumuza talep olan kişi buraya üye olup en az 2000 msj atıcak,, yanlıııız Smile bunlar öle gereksiz msjlar olmamalı, en az 250 si konu açımıyla olacak...

Bununlada kalmıyor ve oğlumuza talip olan kızımızı bazı progrmalardan geçirmemiz gerekiyor... Mesela onu istediğini ispat etmeli Wink bu çok zor değil bi güzel bi flash yapsa bile kafidir Wink :yikildim: :yikildim: :yikildim:

Bunları bi yapsın hele Smile sonra gerisini düşünürüzBig Grin
ana kuzen elden gidio :yikildim: şşşşşşşşşşşşşş öyle kolay olmaz tabi sana hak veriom süleyman :hihi
valla üstüne bide ben eklim bari 999 burma bileziksiz asla vermem bende kuzeni ..Smile
kuzen bana sormadan gidemezsin he :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  q?seL oLduumDan diiL sadEcE saqopa ?ok ?sRaR eTTii i??n KoyuYomm :D ManyaX_GirL 39 1,855 04-02-2022, Saat: 12:37 AM
Son Yorum: wildfang
  Bitanem( Kizim) Sadece Kisa Bi Süreligine) BiRiciGim 59 3,227 02-13-2008, Saat: 04:25 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  Benim çokk merak ettigim we sonunda gördügüm(Deniz kızı>>Özgee) Rüya Güzeli 73 3,002 07-10-2007, Saat: 03:47 PM
Son Yorum: CReATuRE
  PrinceSs sadece Ben :D PrinceSs 39 1,429 03-26-2007, Saat: 04:57 PM
Son Yorum: dnTE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 03:30 PM