:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sonunda Sadece Ben YARGIÇ
CariSmaBoY
pişt noluo bakim Big Grin ona anca ben feda olurum Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
YARGIÇ
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:pişt noluo bakim Big Grin ona anca ben feda olurum Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Şişşt yafrum benim bea kardeşim benimBig GrinBig Grin Bak Sulti duymasınBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
CariSmaBoY
yaf can bakımından, bi kurşun gelse dostumuz için atlarız yani o bakımdan.... Smile
YARGIÇ
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaf can bakımından, bi kurşun gelse dostumuz için atlarız yani o bakımdan.... Smile

Dostum kardeşim Allah korusun Allah yazdıysa bozsun saçının teline zarar gelse canım gider nan...
Ara
CariSmaBoY
allah korusun daa öle işte benim demek istediğim Smile
YARGIÇ
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah korusun daa öle işte benim demek istediğim Smile

Eyvallah kardeşim başımın üstünde yerin var herzaman biliyorsun...
Ara
ZeNiTH
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaf can bakımından, bi kurşun gelse dostumuz için atlarız yani o bakımdan.... Smile

Sus Le Sus Sultanın Adını Duyunca Kızacak Diye Kıvırıveriyon Big Grin Korkak Herif Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
CariSmaBoY
kaşınma nan Big Grin sen benimle yılmazın dostluğnuu bilmezsin...
EyLuLce
yukk ben feda olacammm
Ara
>As!_M€L€q<
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:pişt noluo bakim Big Grin ona anca ben feda olurum Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
yaa öle demekkkkkk......küştümm nan :'(

hıh bnm aşkımla abim ii dost demi nan uyus aşkımmm öle dimeeBig GrinBig GrinBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  q?seL oLduumDan diiL sadEcE saqopa ?ok ?sRaR eTTii i??n KoyuYomm :D ManyaX_GirL 39 1,855 04-02-2022, Saat: 12:37 AM
Son Yorum: wildfang
  Bitanem( Kizim) Sadece Kisa Bi Süreligine) BiRiciGim 59 3,227 02-13-2008, Saat: 04:25 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  Benim çokk merak ettigim we sonunda gördügüm(Deniz kızı>>Özgee) Rüya Güzeli 73 3,002 07-10-2007, Saat: 03:47 PM
Son Yorum: CReATuRE
  PrinceSs sadece Ben :D PrinceSs 39 1,429 03-26-2007, Saat: 04:57 PM
Son Yorum: dnTE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 09:21 AM