:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sonunda Sadece Ben YARGIÇ
tatlı_cadı
$iiiiiiiiii ßanada sormadınız Big Grin
ßenmde istekLerim var herhLde Big GrinBig Grin
öLe hemen veriLmez Big Grin
oqLan evi nas evi :yikildim:
Ara
rockçı/kız
allah sewdiğine bağışlasın yakışıklıymışsın...ağır abi,)
Ara
happy yeliz
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:duygusuz.com adetlerine göre oğlumuza talep olan kişi buraya üye olup en az 2000 msj atıcak,, yanlıııız Smile bunlar öle gereksiz msjlar olmamalı, en az 250 si konu açımıyla olacak...

Bununlada kalmıyor ve oğlumuza talip olan kızımızı bazı progrmalardan geçirmemiz gerekiyor... Mesela onu istediğini ispat etmeli Wink bu çok zor değil bi güzel bi flash yapsa bile kafidir Wink :yikildim: :yikildim: :yikildim:

Bunları bi yapsın hele Smile sonra gerisini düşünürüzBig Grin

valla abi ben tel açim sorimmm SmileSmile ama abimede değer yani bir değil 5 flash bile yetmez SmileSmile olsun ben bi sorim ama o o kadar usta değil pc de SmileSmileama SmileSmilebelki uğraşır SmileSmile
Ara
nehir_on9
maşallah maşallah maşallah...
cok beenıodum zaten bu resmıBig Grin
allah seni bizlerden ayırmasınWink
hep mutlu ol amin..
Ara
YARGIÇ
Herkese güzel dilekleri için sonsuz teşekkürler ama artık kaldırayım resmi Big Grin resim olmadığı için konu kilitlenmiştir.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  q?seL oLduumDan diiL sadEcE saqopa ?ok ?sRaR eTTii i??n KoyuYomm :D ManyaX_GirL 39 1,831 04-02-2022, Saat: 12:37 AM
Son Yorum: wildfang
  Bitanem( Kizim) Sadece Kisa Bi Süreligine) BiRiciGim 59 3,207 02-13-2008, Saat: 04:25 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  Benim çokk merak ettigim we sonunda gördügüm(Deniz kızı>>Özgee) Rüya Güzeli 73 2,911 07-10-2007, Saat: 03:47 PM
Son Yorum: CReATuRE
  PrinceSs sadece Ben :D PrinceSs 39 1,417 03-26-2007, Saat: 04:57 PM
Son Yorum: dnTE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 10:53 PM