:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
>>>-ciciKIS & rockçı/kız-<<<
ciciKIS
bebiS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:w[SIZE=7]AoOOOOW[SIZE=6]W Çok shuQaR sınızz...[/SIZE][/SIZE]
SAOL HAYATIM O SİZİN ŞUGARLIÄžINIZ YÜREKLERİNİZİN ŞUGARLII:d...Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:
Ara
ciciKIS
ozgem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iki görümcem yanyana çok tatlı çıkmışınız yağ yapmıyorum doğruları söylüyorum canlarım benim mucx
HAHA TAMAM GIS ALACAM SENİ YAÄžCILIK YAPMADIINI ANNADIMWink
Ara
ciciKIS
ZZeYYNNePP Adlı Kullanıcıdan Alıntı:son reSminis choq güselWinkiqi fıstıqhTongue
saol meleğimWink
Ara
p£r!k!z!
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BİTANEM TEŞEKKÜR EDERİM CANIMSIN AMİN CÜMLEMİZİN SENACIM...Confusedmiley17:

saol canım benim ..
amin canım amin cümlemisin Confusedmiley17:
Ara
rockçı/kız
B€NGİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vaaay jüpeyyyyy na gadder gösel kıslar bunlar yauww :d erk olsam joktan rock çı aplamısa asılırdım cici aplamızın sefgilisi var ayıp Big GrinBig GrinBig Grin
YHAAA erkek olsaydın bnde seni alırdım kıss jnmsn anlıcağın karşılıksız kalmazdınBig Grin:yikildim: ama malesef kızsınSad tşk ederim jnm yorum yaptığın içinSmile
Ara
rockçı/kız
ZZeYYNNePP Adlı Kullanıcıdan Alıntı:son reSminis choq güselWinkiqi fıstıqhTongue
tşklerSmileo senin güselliğin jnmsConfusedmiley17:
Ara
rockçı/kız
tşklerSmileo senin güselliğin jnmsConfusedmiley17:
Ara
rockçı/kız
pelin kıs güsel çıkmışsın cicikısBig Grinbana bak ne biçim çıkmışım zuhahah:yikildim:
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
kıs roCker ßi t$kk msJıı yeterDi..Tongueiqi taneye gereq yhoqTu
Ara
rockçı/kız
enişte yoqsa beenmedinmi beni zuhahah :yikildim: :yikildim: beeenmeemek elde diğil dimiBig Grin:yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  rockçı/kız...canım kusenim benim.... ciciKIS 98 10,384 04-11-2022, Saat: 06:45 PM
Son Yorum: wildfang
  ciciKIS....BEN GELD?M... ciciKIS 109 5,756 04-06-2022, Saat: 07:15 PM
Son Yorum: wildfang
  evet arkada?lar ciciKIS ınız da burda art?k... ciciKIS 25 2,089 11-09-2006, Saat: 04:22 PM
Son Yorum: CariSmaBoY

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:05 AM