:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
>>>-ciciKIS & rockçı/kız-<<<
rockçı/kız
TAT_LI CA_DI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AŞKITOMM FOTOLARI GORMEMISTIM SAOL AYDINLATTIGIN ICIN COK CICI CIKMISSINIZ IKINISDE...BIZIM IKIMIZIN FOTOLARINIDA YAPALIM KISS KISKANDIM SIMCIKKK :p:pALLAH IKINIZIDE HAYIRLI KISMETLERINIZE BAGISLASIN BEBEGIM BENIM GERCI BEN SENI KIMSEYLE PAYLASAMAM AMA SmileSmileSmileSmile
wala ne diğem kıskanıorum ama hani bana aşkitom öle olsun bnimde kankam der bana veyatta cicikısde kıs Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
ciciKIS
saol meleğim tşkkrler koyarıq kız beraber fotoları geçen çektirdiklerimiziWinkWink
oooooww benim meloşumda kıskanmış aşkitom benim mmcxxxxSmile
Ara
TAT_LI CA_DI
OK GUZELIM SENDE BENIM BITANEMSIN BOSWER PELOJUU BEN SENI ALIMMSmileSmileSmile IKINIZDE ASKIMSINIZ BENIMMM KISKANANLAR CATLASINNN AMA BASKALARI BIZ KENDI ICIMIZDE NIE BIRBIRMIZI KISKANALIM KIINEEE:p:p:p
Ara
rockçı/kız
TAT_LI CA_DI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:OK GUZELIM SENDE BENIM BITANEMSIN BOSWER PELOJUU BEN SENI ALIMMSmileSmileSmile IKINIZDE ASKIMSINIZ BENIMMM KISKANANLAR CATLASINNN AMA BASKALARI BIZ KENDI ICIMIZDE NIE BIRBIRMIZI KISKANALIM KIINEEE:p:p:p
heh aferin aferinBig GrinBig GrinBig Grin saolun yafrucuklarım ehuehuehu sizde benim aşkitomsunuuz tatlı cadı msne adresiini wewrsene qısssWinkBig GrinBig Grinşimdiden saol muxukladım(K)
Ara
ciciKIS
haklısın bebekom mcxxxxxxxWink
Ara
rockçı/kız
yalnız burda werme özel msj gönderBig GrinBig Grin
Ara
ciciKIS
zuhahaha yemin et meloOJ bendende isteyebilirdin deryanın msni zuhahahaDBig GrinBig Grinçok urajma die dioom yawBig Grin
Ara
rockçı/kız
zuhahahah uğraşmak hoşuma gidio herkes benden korkuo yafs ben korkulukmuyumBig GrinBig Grintabe korkutursam öle olarrBig GrinBig GrinBig Grinnese deryaya eskiden kızıodum ediodum şimdi nesem güsell konuştuBig GrinBig GrinBig Grinzuhahah
Ara
ciciKIS
zuhahaha anam korkuluk geldi hatun sen yoktun bi kaç gün ne güseldikh alalalaBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
rockçı/kız
zuhahahahah..ölemi eyw.Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  rockçı/kız...canım kusenim benim.... ciciKIS 98 10,413 04-11-2022, Saat: 06:45 PM
Son Yorum: wildfang
  ciciKIS....BEN GELD?M... ciciKIS 109 5,793 04-06-2022, Saat: 07:15 PM
Son Yorum: wildfang
  evet arkada?lar ciciKIS ınız da burda art?k... ciciKIS 25 2,153 11-09-2006, Saat: 04:22 PM
Son Yorum: CariSmaBoY

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 04:29 AM