:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ _a -] [ _ S -] [ _ L -] Men Deldimmm :)
|v|_U_S_T_!
*-*asli50*-* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

evt asiyim doğrudr tanısırızz ne olcakki benr asi aslııı ya sennn

ben musti iskenderundan.bende bir anda asi oluom ama sadece anlık geliyor bana.biraz delilik vardır bende ayıptır sölemesi bide muzurumdur Big Grin arkadasların yalancısıyım vallaBig Grin simdi diyceksin cokta ukalasın evet ukalalık vardır yanii Big Grin bide coraplarım kokmaz bunuda demeden gecemiycem yaniBig Grin
Ara
Shimariq_Shey
yanii son yazdığın ne gerkti yaa yazmasan olmuyo muyduuu Big Grin nese m.oldumm yaa berdede delilik varr hem deli hem asi oluncaaa insan biraz çekici oluyooo benceee sencede öle deil miii
Ara
|v|_U_S_T_!
valla ben cekiciligi dıs görünüs ile anlarım.he delilik ve asilik bence insanı zeksi yapıyor ve bagımlısı yapıyor kopamıyor insan.

bu arada lütfen coraplar önemli bir mevzudurBig Grin
Ara
bebiS
hoş geldin AsLı Smile
Ara
Shimariq_Shey
Hosbuldum Canimmmmmm Bebişşş
Mustii Bu Arada çoruplarindan Babane Yaa Niee Sölüyon Alah Alaahhh Evt Kopamiyor Bana Takilanlarrr Ne Yapalim KaderrrrWink
Ara
|v|_U_S_T_!
*-*asli50*-* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hosbuldum Canimmmmmm Bebişşş
Mustii Bu Arada çoruplarindan Babane Yaa Niee Sölüyon Alah Alaahhh Evt Kopamiyor Bana Takilanlarrr Ne Yapalim KaderrrrWink

sende de ukalalık hat sefada Big Grin masallah iyi valla iyi anlascaz seninle hadi bakalım Big Grin
Ara
Shimariq_Shey
BENCEDE YAA KAFAMA GÖRE BULDUM YAA SONUNDAA EEE SORRMASI AYIP AMA YASIN KAÇÇ BEN SEN SORMADAN SÖLEYİMM

BEN DAHA 18 İM YA HERŞEYİM YADA HİÇBİŞEYM SANMAKİ SU SON 3 SAAATTE HİÇKİMSE YADA BİRİSİYİMMMMM:d
Ara
|v|_U_S_T_!
*-*asli50*-* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BENCEDE YAA KAFAMA GÖRE BULDUM YAA SONUNDAA EEE SORRMASI AYIP AMA YASIN KAÇÇ BEN SEN SORMADAN SÖLEYİMM

BEN DAHA 18 İM YA HERŞEYİM YADA HİÇBİŞEYM SANMAKİ SU SON 3 SAAATTE HİÇKİMSE YADA BİRİSİYİMMMMM:d

anam cvba bak Big Grin bende daha 21 de genc bir erkekim boy 1,76 hafif manken biriyim.okul yeni bitti daha lanet olası iş hayatına atıldık:S bende 18 olmak istiom ya:S
Ara
Shimariq_Shey

İSTE HERKES BU YASTA OLMAK İSTİYOO BENDE BU YASI COK SEVİYORUM YAAA NEESSEE BENİM LİSE DAHA BİTMEDİİ YAA 4 YILLIK LİSE OKUYOM MİLLET 3 YIL OKUR BEN 44 Z EKİ İNSANIZ YA HNANEEEE
Ara
|v|_U_S_T_!
*-*asli50*-* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEN DAHA 18 İM YA HERŞEYİM YADA HİÇBİŞEYM SANMAKİ SU SON 3 SAAATTE HİÇKİMSE YADA BİRİSİYİMMMMM:d

İSTE HERKES BU YASTA OLMAK İSTİYOO BENDE BU YASI COK SEVİYORUM YAAA NEESSEE BENİM LİSE DAHA BİTMEDİİ YAA 4 YILLIK LİSE OKUYOM MİLLET 3 YIL OKUR BEN 44 Z EKİ İNSANIZ YA HNANEEEE

valla zekillikten mi yoksa Big Grin neden 4 sene okuon sınıftamı kaldın yoksa artık liseler 4 sene ve benim haberimmi yok Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:08 PM