:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Slmmmm :d E Bn Yeniyim Tanişaq Kaynaşaq
yaraliyureq
hq..jnm adım qökhN. beNde 16 yasıNdayım izmir-bucadANım...;Wink
Ara
kıvılcım
hoşgeldin serpil ben..keyfine bak
Ara
pusat41
Ben Pusat Kasşkal Merkez Ayagini Denk Alsin Herkes
Ara
__Gül gÜzEl!__
ben müberra...
hoşgeldin...
Ara
*TATLI BELA*
hoşgeldin........
B€NGİ
nahah Big Grin ala razı olsun fala süpeysinis tşk edeyim bn hojbulduq Big Grin siteyi fala pila beendim gösel site olmuj yauw afrim size Big Grin siz bu işi bilionus Wink
yauw şe bide e burda herkes izmirden yauw Sad yasıq bana bnde ismire tanışıom hmn o zmn Big Grin nhahah
Ara
Shimariq_Shey
hosgeldin canımmm bende aslıı nevşehirdennn yani bilmeyenler varsaa kapadokyadann asi güzel aslıı tanısırız zamanla merak etmee canımmm
Ara
|v|_U_S_T_!
B€NGİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:slm arkidaşlar Big Grin adım bengi 15 yaşındaım ist bakırköy civarında oturuom işte öle sizde bna kendinizi tanıtısanız sevinirim Wink :yikildim:

bence tanısmayın arkadaslar Big Grin ben sahsen 20 dakikadır tanıom kız tripcinin teki Big Grin

bide cok ukala kendini begenmiş bide allah bir dil vermiş düşman basına yanii Big Grin bide yasına bakmayın 15 filan sadece kemik yası 15 bunun akıl yası aman tanrım yaniiBig Grin
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
h.q jnm ii payla$ımlar--ii eqlenCeler sanada...Smilephen ßursa`dan Zeynp....Tongue
Ara
|v|_U_S_T_!
ZZeYYNNePP Adlı Kullanıcıdan Alıntı:h.q jnm ii payla$ımlar--ii eqlenCeler sanada...Smilephen ßursa`dan Zeynp....Tongue

belli belli bursadan oldugun Tongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bende Yeniyim :D blue_belial 32 963 04-13-2022, Saat: 03:06 PM
Son Yorum: wildfang
  ya yeniyim kimseyi tan?m?yorum ?nce bir tan??al?mm?? serseri kiz 23 854 04-12-2022, Saat: 11:36 PM
  ben ali yenıyım ali@ali 10 671 04-12-2022, Saat: 06:12 AM
  ay?n?zda yeniyim tan??al?m arkada?lar ilkerankara 22 945 04-04-2022, Saat: 01:03 AM
  Bende yeniyim Zidane 3 2,140 06-22-2021, Saat: 01:06 AM
Son Yorum: acemhe2

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 05:48 PM