:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sensizlik üzecek!!!!!
ÇiLeK
animation12yk5.gif

Biliyorum sensizlik üzecek beni..Yine tüketecek sabrımı,direnişimi kıracak..İsyanlara sürükleyecek suskun dilimi..Biliyorum ellerin dokunmayacak yüreğimin sızısına..Gecelere sığmayan satırlar dokuyacak mavi kapaklı defterime,tek sırdaşım kurşun kalemim...
Ama yine de senin sevgin geri döndürecek beni ötenazi terminallerinde başlanılan yolculuklardan..Bin bir umutla tekrar seni bekleyecek içimdeki sessiz sancı..Belki görünüp kaybolacaksın duvarlar ardından belki de hiç gelmeyeceksin seni beklediğimi bile bile...

.....Ve sonra yine....

Biliyorum beklemek yoracak beni...Umutsuzluk kaplayacak fikrimi.. Yokluğun yolları karartacak ..Gözlerim kızarmış ve yanıyor olacak sabah uyandığımda..
Ama yine sana adanacak uykularım ,uykusuzluklarım...Yaşamak ağrısı hafifleyecek belki bir sözünle, bir gülüşünle..Belki pencereme dolunay vuracak gecenin ortasında, gönlümdeki boşluğu seninle dolduracak..Belki de ertesi gece başka bir odayı aydınlatacak gözlerin...
....Ve sonra yine.....
Biliyorum bu belirsiz bekleyiş incitecek sevmelerden kaçarken sana vurulan kalbimi..İkimize dair gerçekleşmeyeceğini bildiğim hayallere sarılıp uyumaya çalışacağım ben..Gelmeyeceğini bilmek kan ağlatacak yüreğimi..Ama yine de günlerce gözüm takılacak telefona;gelen her aramayı senden sanacak altıncı ,yedinci,sekizinci....Onuncu.....on altıncı...elli altıncı ve hatta 106.hissim...Belki hepsi boşa çıkacak ve sonra vakti gelecek Platonculuk oynamaktan vazgeçmenin...Vakti gelecek; bir kış günü tenime düşen,bu kızıl güneş yanığı efsaneden gitmenin...
Gitmek gerekecek..Yine kaçmak gerekecek içinde “aşk” geçen her cümleden..Hatta bazen kendimden uzaklaşmak gerekecek...Yoksa hep üzecek sevmeler ,gözlerimdeki masum gün batımlarını.....
.........Ve sonra yineeee....

Ara
eRCi
HeR YüReK SüRGüN DeGiLDiR ama HeR SüRGünde l3iR yanlız yürek vardır...
Teşekkürler yüreğinden mutlukların hiç eksik olmasın.......
ÇiLeK
HeR YüReK SüRGüN DeGiLDiR ama HeR SüRGünde l3iR yanlız yürek vardır

GÜZEL Bİ SÖZ..
OKUDUGUN VE BÖYLE GÜZEL YORUM YAPTIGIN İÇİN TŞK EDERİM ERDEM..
Ara
eRCi
Rica Ederim Hilal hakını vermek gerekir teşekkürler....
ÇiLeK
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Rica Ederim Hilal hakını vermek gerekir teşekkürler....

SENİN PAYLAŞIMLARIN YANINDA BUNUN LAFI BİLE OLAMAZ..
TEKRAR TŞKLER OKUYAN VE YORUM YAPAN YÜREGİNE SAGLIK..
SEVGİYLE KALIN ARKADAŞLAR.
Ara
sehrazat
çok güsel eline sağlık saol
Ara
Dusler Vadisi
harika inan harika aşkı bilenlerdensin anlaşılıyo....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yine bir sensizlik hakim geceme... PaPaTYa_PReNSeS 1 309 04-11-2022, Saat: 10:31 PM
Son Yorum: wildfang
  Dertli Okyanus(sensizlik Yağmurlarin Bile Kanina Dokunuyor.) PaPaTYa_PReNSeS 8 652 04-10-2022, Saat: 11:57 PM
  Sensizlik Kolay Olmayacak ÇiLeK 5 427 04-10-2022, Saat: 04:08 AM
  Yine Bir Sensizlik Hakim Geceme.. ÇiLeK 1 335 04-09-2022, Saat: 04:03 AM
  Sensizlik... MasaL_perisi 11 491 04-06-2022, Saat: 02:45 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:12 PM