:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mutlumusun Şİmdİ........
€BeRimSin
bana naptığını bilmek istermisin.belki senin için hiçbir önemi olmayabilir. o hiç aşkı tatmamış ne demek oldunu bile bilmediğin çocuk kalbinle aşkın en acı halini yaşattırdın bana.

oysa seni tanımadan önce ;hayata gülen gözlerle bakıyordum. oysa her olumsuzluğa rağmen kalbim heyecan içindeydi.gözlerim ışıl ışıl bakardı.oysa ki kalbim boştu. ama... herşeye rağmen hayat doluydum...sonra ne oldu... kalbime seni koydum. adı aşktı. tüm sözler tüm yaşananlar gerçekçi geldi.cesaret isterdi aşk ve ben bunun sende olduğuna inandım. tüm kalbimle hem de. anladım ki seninle aşk yaşanmaz. çünkü anlamını bilmiyorsun. en önemliside aşkın fedakarlık olduğunu bilmiyorsun.

tartışmalar başladı.geçer dedim.nasılsa kalpten seviyoruz birbirimizi..ama öyle değilmiş. nice sonra anladım bunu. bitti dedin. sudan sebepten bitirdin. sözde bitmişti evet. ama özde asla.. en azından bende öyleydi.... bitiş sebebi belki de korkmandı. taşıyamamandı aşkı belki de...

geride ne kaldı bilmek ister misin?

aşka inanmayan bir kalp. artık yarınlara hüzünle bakan iki çift göz.. sende herşey yalandı diyen sözcükler... gittin geride bunları bıraktın..

umutla dolu olan kalbimi umutsuzlukla doldurdun yaaa......
peri kızı
paylasım ıcın saol canm
Ara
immotal_baby
TŞK LER PAYLAŞIMINA....
Ara
€BeRimSin
Beğenmenize Sevindimm....
Beyaz
Mutlu mudur acaba?
Sevgili Ezberimsin fevkalede bir yazı belkide birçok kişinin içinden belkide yazabileceğini satır ve sözler.
Yüreğine sağlık.

Sevgiyle Kal.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ŞiMdİ SeN YoKsUn Ya . . . DarkLady 4 390 04-14-2022, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: wildfang
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 399 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  BiLirim üşür eLLerin şimdi senin...!! eRCi 5 469 04-12-2022, Saat: 10:55 AM
  Şimdi bu satırları ertelenen gözyaşlarım aksn diye yazıyorum eRCi 13 897 04-12-2022, Saat: 09:59 AM
  SaKLI AŞKLAR.SÜREN DOSTLUKLARDA ŞİMDİ.... CeYDa HaNDe KeSiM 6 350 04-12-2022, Saat: 02:52 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 07:37 PM