:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Slm Arkadaslr sonunda resım atabldim
)(€ugM@_)(@
heeh bılıorm alıntı bolumunu yaBig Grin sen dedın ya onların pesınden kosmussun dıe Big Grinben de dıorm kı zaten melısı yenı tandım(msnden, gormedım hıc):S Yagmurla olan mhbbtı sen bılıorsnBig Grin onada sen pesınden kostun dıebılceksen bısı demıcemBig Grin kusen ben ve uur brb gezdık bolumu dısındakı bolumLerde çelişki varBig Grin tartısmaya acık:F
Ara
)(€ugM@_)(@
kusen sana dııldı arkadasımlı olann msj zeyneqh e ıdıBig Grin
bı muhbbt anca bukadar karısırBig Grin Admıne rıca etcem Big Grin son 3 sayfayı sılmesı ıcınBig Grin euheuhe
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
ne qoJuntusunus yHa...Wink
Ara
)(€ugM@_)(@
İBrahım tatlıses:F CANO CANO REMIX:F:F dınleyın yarılınBig GrinBig Grin
girişe dıkkat arkadaslaRBig Grin
Ara
)(€ugM@_)(@
İbrhm TAtlısesBig Grin Cano REmixXXx Big GrinBig Grin dınleyın yarılın gulmekten arkadasLar YOk bole parçaBig Grin

VER gazı EVladım VEr gazıBig Grin zuhuaha
Ara
ciciKIS
gop gop gop gop Big GrinBig GrinBig Grin
iğrenç ama komik olmuşBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
)(€ugM@_)(@
EETBig Grin 1 2 3 dıe sayısı hele bıde ARE u READEYYYY demıomuBig Grin
KOP EVLADIM KOPBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
eYer Antıque te yada asparagasta bu sarkıyı duyarsam IStıfamı sunucamTongue
Ara
d€n!z kısı
)(€ugM@_)(@ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:a$ık oldunu gormek dıılBig Grin sayfaları geezrken gene sana rastladım bı sayfa da :O ılk goruste ask oldum dıosn:F benım bıkac sayfa oncesındede benzer seylerBig Grin $a$ırdım sorım dedım sıpsevdımısın die:F nese ya gerılmeye gerek yok Taklıyım bıraz dedım bugun alınganlık hatsafhadaTongue yada ben cok konusuorm nese tmm sustum! gorusmek usre arkadslrWink
ben mi :yikildim: ben onu şaka olarak yazdım dikkat ettiysen gülen surat wardı ciddi olarak söylemedim yani yasmadım neyse konu kapandı zaten
B€NGİ
)(€ugM@_)(@ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bengicim bana yandan bkma dıosn :F avatarında Kı resm yandanBig Grin korkma benden kıme zarar gelmıskı=) ?
:yikildim: anam ne biliim Big Grin snde az diilsin hea:yikildim: bide bna laf edio :hıh Big Grin
Ara
)(€ugM@_)(@
€huh€huhBig Grin dinime küfreden Bare müsliman olsa :S :TongueTongueTongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ÖZLemişim Buraya REsim koymayiii.. :d lazmurat 10 1,970 06-28-2011, Saat: 10:08 AM
Son Yorum: YasSmin
  Sonunda Mezun oldukkkkkkkkkk MaNeSiA 10 1,290 02-21-2010, Saat: 02:44 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  Son Noktam Resim xD Son Noktam 18 1,395 08-12-2009, Saat: 01:05 AM
Son Yorum: Son Noktam
  Son Noktam New Resim Son Noktam 19 1,510 07-19-2009, Saat: 07:39 PM
Son Yorum: sarı@seker_vbulletin3_import14569
  RESim REsim REsim Bu Tun MESeLe BU... lazmurat 16 1,493 03-25-2009, Saat: 11:59 PM
Son Yorum: lazmurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 09:17 AM