:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6S li olmak AYRICALIKTIR!
ѕqρα кJмя
Çünkü..;

! Fenerbahçe'ye karsi 78'e karsi 65 resmi kupalarda, 43'e 19 özel kupalarda, 124'e 103 aralarindaki maçlarda geri olmalarina karsin, "En büyük biziz" diyebildikleri için.

! 24 yildir 1. Ligde yer alan Trabzonspor'un istatistiklerini göz ardi ederek, "Avrupa Fatihi" olduklari için Galatasarayli olmak ayricaliktir.

!Neden mi? 13 sene sampiyonluga hasret kalmis bir takim olarak, en fazla 6 sene bu özlemi çeken Fenerbahçe'ye o dönemde "Acilarin takimi" diyebildikleri için.

!Fenerbahçe Stadina ses düzeni kuruldugunda isyanlari oynayip, çok karsi olduklari ses düzeni ile, rakipleri sahaya çikarken "Cenaze Marsi" çaldiklari için.

!Yillar sonra sahip olduklari, hatta klip bile çektikleri kulüp marslarina, kendi futbolculari bile güldügü için.

!Yine, yillar sonra sahip olduklari geçmislerini anlatan bir kitapta yer alan 90 sorunun nerede ise yarisina, Fenerbahçe'yi konu ederek cevap verdikleri için.

! Yakin zamana kadar, taraftar sayilarindan sikayetçi olmalarina karsin, son yillarda tüm ölenleri Fenerli, doganlari Cim Bomlu (Isviçre'nin Servette Kulübü'nden alinmistir) kabul ederek rakiplerini yakaladiklari için.

!Fenerbahçe'nin "Halkin takimi" olmasini küçümseyerek, kendi aralarinda bile "Alayli", "Mektepli" diye ayrildiklari için, Galatasarayli olmak ayricaliktir!

!Galatasaray'in kalitesi, Galatasarayli bayanlarin da yer aldigi tribünlere getirilen, ebedi dostu Fenerbahçe'nin formasi giydirilmis sisme kadinlardan da anlasilabilir.

!!!! Bu kadar ayricalik Galatasaray'a yeter de artar bile... : )))
Ara
romantiq_exelance
haklısın çeyrek asır türkiye kupası alamadık

uefa ve süper kupa sizin

türkiyede en çok kupa sizin

avrupayı hala titreten sizsiniz [AZ ALKMAAR MAÇINDA OLDUÄžU GİBİ]

100.yılda yapılan bestemizin çalıntı çıktığı için

en büyük sizsiniz..Big GrinBig Grin
ѕqρα кJмя
uefa ve süper kupa sizin

Sizin olduda noldu?

türkiyede en çok kupa sizin

Evet!..Turkiye`de en cok kupa Fener`de biraz tarihi kurcalada gor Wink

avrupayı hala titreten sizsiniz [AZ ALKMAAR MAÇINDA OLDUÄžU GİBİ]

Bordeax`dan 3 yemiyoruz,Koy takimlarina elenmiyoruz,3-1 den 3-3 e mac ceviriorz, ki o kadar eksikle Wink

100.yılda yapılan bestemizin çalıntı çıktığı için

Kirac`in sarkisindan mi bahsediosn?

1oo.yilinda beste yapamayanlar,org.yapamayanlar,sampion olamayanlar napsin??

en büyük sizsiniz..biggrin.gifbiggrin.gif

Herhalde Wink

Ara
Pessimist
her zaman en büyükWink
romantiq_exelance
ewet biz hala büyüğüz eğer kupa türkiye 1.liginden önce bahsediyosan 50 yıl boyunca siz almadınız bütün kupaları onları da söle ve kabullenin artık onca eksikle maç çeviriyosunuz ama rakibinde eksiklerini sölemiyorsunuz sizin eksik kadar raikibin eksiği vardı bunuda unutma işte sizin gibiler yüsünden fener avrupa maçına çıktığında desteklemek gelmiyo içimden....
ѕqρα кJмя
Rakibin eksikleri yok dedik mi?

2 takiminda eksikleri vardi,Onlarin korktugu bi Kezman yoktu macta!..

Savunmanin bel kemigi olan Lugano,Onder yoktu!..

Onlar olsaydi o gollerde yenmezdi zatn!..

Ki bu takim deplesman takimi..

Biz onlari orda eleriz demedi demeyin Wink
Ara
YARGIÇ
Ya arkadaşlar bu atışmalar niye onu anlamıyorum her iki takımında geçmişinde iyi yada kötü birçok şeyi olmuştur.Ben bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe-Az Alkmar maçını Fenerbahçeli arkadaşlarımla beraber oturup izledim onlarla beraber her pozisyonda yeri geldi üzüldük yeri geldi sevindik.Bundan önce Galatasarayın avrupa maçlarınıda yine aynı şekilde beraber izledik.Benim en büyük dileğimde Avrupadaki tek temsilcimiz olan Fenerbahçenin bu takımı elemesidir.Arkadaşlar kendi içimizde bölündüğümüz için zaten hep olduğumuz yerde sayıyoruz.Fenerbahçenin avrupada başarısız olması demek bizim için artı değil eksidir.Lütfen konulara biraz daha farklı açılardan bakarak yaklaşın.Ve şunuda belirtmek isterim hikayeden Galatasaray taraftarıda değilim yeri geldi ben çok maçlarda sevinçten yada üzüntüden ağladım ama Avrupa arenası farklı bir kriter ve burada ülkenin hangi takımı olursa olsun başarılı olmasını yürekten isterim.Ve eleştiri yada paylaşımlar bana göre kimseyi rencide etmeyecek şekilde olmalı ve son bir şey daha belirteyim.Şanlı Türk Bayrağını dalgalandıran ve adımızı dünyaya duyuran düşmanımda olsa başımın üstünde yeri vardır....
Ara
ѕqρα кJмя
Biz zatn Avrupa Maclarinda Rakip takimi destekleyecek deiliz!..

Bizim ki tatLı bi atışma..

Bence sen FENERBAHÇE'nin ezikliği diye 3-3'lük maçı konu açanlara bu yorumu okut!..
Ara
romantiq_exelance
ya sorun değil bende desteklerim feneri beşiktaşı avrupa..ben ultrAslan sivas temsilcisiyim ama inanın benim 7 senelik arkadaşım gfb sivas grubunda 3 senelik 4 tane arkadaşım kardeşiten yakınlar gfb grubunda burada yanlızca tatlı bi tartışma ama fazla ileri gidiliyo

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Galatasaraylı Olmak İçin 336 Sebep chatlaq 5 567 06-10-2008, Saat: 11:12 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  besiktasli olmak lazmurat 1 297 06-30-2007, Saat: 07:48 PM
Son Yorum: GCLRNFNS
  ...GALATASARAYlı oLmak AyrıcaLıktır...!!!... uA_YuNuS_SeFa_uA 30 1,745 03-15-2007, Saat: 07:43 PM
Son Yorum: Pessimist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 12:56 PM