:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalbimin sahibi..! [ S.E.N ]
eRCi
Hayatın feryatları içerisinde qünlerim qeciyor , hasretinle sırılsıklam olmuş kalbimi avutmak için hayaline sımsıkı sarılıyorum..Kalbimin yaralarını sevqinle sarıp hayatın kör kurşunlara siper ediyorum , o koskocaman sevdan ßeni hayata karşı koruyan , kör kurşunlardan saklayan ßen seni sardım sarmaladım qecelerime qündüzüme kalßime nefesime solduqum nefesim kadar yakınsın uzak olsanda , sevdan dermandır yaralı kalbime aşkındır beni yakan qözlerindir yüreqime umut saçan , uqruna yaşıyorum şu yalan dünyada , sana adadım herşeyimi , aldıqım nefes qißisin her an seni içime çekiyorum.Batan her qünesin ardından karanlık sisli puslu aksamlarda qökyüzüne çiziyorum hayalini avutuyorum bu deli yüreqimi her dem seninle atıyor bu kalbim sensiz qecmiyor zaman GÜLÜM.. batan her qünes qönlüme ßir darbe sar sarmala beni kalbinle , rüyalarımı süsleyen sen , qecem , qündüzüm sen

Sen sevqili sen küçücük yüreqimde en büyük parçam sen.....!
*TATLI BELA*

çok güzel arkadaşım tşklr....
eRCi
*TATLI BELA* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen sevqili sen küçücük yüreqimde en büyük parçam sen.....!

çok güzel arkadaşım tşklr....

Ben teşekkürederim KEVSER okuyan gözlerini sağlık.....
*TATLI BELA*
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben teşekkürederim KEVSER okuyan gözlerini sağlık.....

rica ederim arkadaşım çok güzel paylaşımların var emeğine sağlık.....:Smile
eRCi
teşekkürler Kevser.....
>As!_M€L€q<

harikaa yüreğinee sağlık.........
eRCi
TeŞeKKüRLeR SuLTaN....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kalbimin Kuyusu En Hazin Sesle İnliyor Şimdi... ROSE 15 620 04-08-2022, Saat: 03:10 PM
Son Yorum: wildfang
  Ge?ince ???mesi Kalbimin .. ROSE 5 360 04-04-2022, Saat: 09:35 PM
Son Yorum: wildfang
  Kalbimin Elinde Kalan Bir Yudum Sevgi MaSaL 0 506 10-31-2010, Saat: 11:42 PM
Son Yorum: MaSaL
  Elveda! Kalbimin kaza sonucu kazandıgı yarabandı.. acemhe 0 359 05-12-2010, Saat: 10:46 AM
Son Yorum: acemhe
  Kalbimin Sana İhtiyacı Var Sevdiğim! MaSaL 0 378 02-23-2010, Saat: 03:17 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 08:01 PM