:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yorumsuz
düzceli aşık
ey sosyetenin ağzı yüzü boyalı çingenesi hep sen anlattın ben dinledim birazda ben anlatayım sen dinle biz ilkokul okumadan esrar sarmasını silah tutmasını k**** ve s******** insanları vurmasını öğrendik biz ilkokulun kapısından girdik ortaokulun penceresinden çıktık liseyi ise ta o tepeden gördük garibanları ezmedik ağlancak yerde gülmedik halsiyetimizle yaşadık şerefimizle öldük çok k**** ve ş****** insanlar gördük o k**** ve ş******* insanları gördükçe kendimizden imrendik işte karagözlü çingenem biz bu hayatı böyle öğrendik ve hep böyle sürdüreceğiz

aşk için kan dökmek gerekiyorsa
sana dünyanın şah damarını keserim
illede benim canımı istiyorsan farketmez be gülüm
ben seni topraktada severim..

Edit €zBeRimSin:Forumda Kullanılmayacak kelimeleri dikkat edelim.. Burası Bir Aile Ortamıdır Sözcükleri dikkatli seçelim....
Ara
yaraliyureq
demek sen yazdın bun u cok inandırıcıSmile:S
Ara
düzceli aşık
inanmak zorunda değilsin kuzen sen inan diye yazmıyorum zaten sansür koymuslar siiri acaip yapmıslar
Ara
derya demircioğlu
aykut bılmıom bana ınat olsun dıemı yapıon ama sıırlere abuk subuk ınandrcı olmayan yorumlar yapma eer olese yanı ınt ıcınse ben sana herseı acıkca soledım knt olsa arrdım ama k bakma yok sımdı anlıorumkı bnı hala anlamıosun sanırım sıır gusel ama bu onceden olan bı sıırdı haberın olsun antolojıde de wardı bılmıom belkı ouda sen yasmısındır ama cok ıı
Ara
düzceli aşık
derya sende beni anlamıyosun ben hiç bir şeyi inat olsun die yasmıyorum bunu bizim ordan tanıdığım bir abi yazmıstı benimde cok hosuma gidiyo ondan yazdım neyse kendine iyi bak
Ara
blue_belial
yuregıne saglık arkadas saolasın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 01:35 AM