:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Burda Nasilim Doğru Söleyi Emme
SizofreN
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah sahibine bag??layacak biri werse ke?kemSmile
Olur zamanla ablas? s?kma can?n? sen Smile
Ara
isyanbitmez
SizofreN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin sen burada bunlar? yazarken ben orada "kendimce bi?iler yapt?m isyanbitmezim ayk?r?_boy um Smile umar?m bi i?e yarar
??MD? G?D?YORUM ORAYA. YEN? LAKAPLARA ?HT?YA? YOK ?SYANB?TMEZ YETERD?. NEYSE SEN DE ?YLE UYGUN G?RD?N DEMEK...........
EYVALLAH
ya nasıl çıkmam gören kaçıo
Ara
EYVALLAH
bence çok haklısın isyanbitmez ben hiçbir zaman anormal üniw düşkünü olmadım hatta istemeyerek geldim ama artı yanlarıda war hayaatta tek başıma mücadele ediom.........
Ara
SizofreN
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya nas?l ??kmam g?ren ka??o
Biz ka?mad?k daha ablas? Smile o kadar k?t? de?il ya! Bu ?ekilde d???nmemelisin hayat g?sel Wink
Ara
isyanbitmez
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence ?ok hakl?s?n isyanbitmez ben hi?bir zaman anormal ?niw d??k?n? olmad?m hatta istemeyerek geldim ama art? yanlar?da war hayaatta tek ba??ma m?cadele ediom.........

hayatta yanl?z de?ilsin. ben de seninleyim desem bilmem ki bu yanl?zl???n? ?o?alt?r m? azalt?r m?? sen m?cadeleden vazge?me hayat sana fazla dayanamaz. indirir kalkanlar?n? , d???r?r silahlar?n?.
EYVALLAH
saka tabiki de gören kaçmıo da sadece ben gerçek sewgi istiyorum oda zor ondan yalnız kalmayı tercih ediyom
Ara
EYVALLAH
saol arkadaşım seninde yanında bi arkadaşın war unutma
Ara
SizofreN
Ya ablas? sen bu y?sden yaln?zl??? se?mi?sin ne g?sel i?te.Daha ne istiyosun.Yaln?zl?k g?sel bi?i asl?nda bak bana.. Her?ey yerli yerinde bir s?r? arkada??m var ama yaln?zl??? da elden b?rakm?yorum.Biliyorum ??nk? bulam?cam kafama g?re birini.En iyisi yaln?zl?k ablas? Wink bu yolda kesinlikle destek?inim Smile
Ara
EYVALLAH
doğru söylüyorsun geçici hewes peşünden koşmak bana ters.............
ya sen bana nie ablası dion bensenin ablan deghilimdaha 17.uçuk yaşındayımSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  nasılım-2 in love 9 883 04-05-2022, Saat: 04:46 PM
Son Yorum: wildfang
  Karizmam? dediniz dogru yerdesiniz riukeen 14 1,346 04-05-2022, Saat: 04:37 AM
  i$te qöKhaN BurDa :D aSiK_CoCuq 5 757 04-02-2022, Saat: 05:18 PM
  beyler ben nasılım? yoksa beni beyenmüyormüsünüz? :D:D:D:D:D:D:DD:D: djkarakin17 3 713 06-08-2007, Saat: 01:05 PM
Son Yorum: djkarakin17
  Bu da Ben.. Nasılım ama.. :):):) €BeRimSin 9 1,029 04-16-2007, Saat: 08:41 PM
Son Yorum: MorciveT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 08:45 AM