:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Burda Nasilim Doğru Söleyi Emme
EYVALLAH
VE Bİ ÇOK YAZDIĞIN ŞEY DOĞRU..........FOTOJENİK DEĞİLİMDİR BU ÇİRKİN OLDGMU GÖSTERMES......FOTOGRAFIMIMIN ÇEKİLMESİNİ HİÇ SEWMEM Bİ ÇOK NEDEN
Ara
isyanbitmez
Ben De HİÇ Sevmem FotoĞrafimin Çekİlmesİnİ. Hatta Toplu Çekİmlerde En Arkada Yerİmİ Alirim. GÖrÜnmez Mod'da Yanİ.
EYVALLAH
YA SEN BENİM ADAMIMSINBİLİON BU SİTEDE EEE NASILSIN GÖRÜŞMEYELİ
Ara
isyanbitmez
GÖrÜŞmeyelİ, GÖrÜŞ GÜnlerİnİ GÖzleyen Mahkumlar Gİbİyİm. Ne Bİleyİm İŞte Özlettİn Kendİnİ. Kisacasi YÜzÜmdekİ GÜlÜmsemeyİ Kaybetmemeye ÇaliŞiyorum. Sen Nasilsin Kisa GeÇme Anlat........
EYVALLAH
ben hiç ii değilim işten çıktım üniw. kazandım allahındagına geldim tokata internetten başka yapacak bişe yogh burda.........
biliyormsn edebiyatta sanatı çokgh sewerim sen çok güsel anlatıyorsun duyguları nı
Ara
EYVALLAH
yani sqanatlı anlatımı demek istedimm......... çok güsel anlatımın war
Ara
SizofreN
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:??ZOFREN BENDE AYNI FREN S?STEM?N? KULLANIYORUM. TAMAM KABUL ?OK K?T?YD?. D?NYAYI YORUMLAMAK G?B? KAYGIM YOK. AYKIRI OLMAYI AMA? OLARAK KOYARSAN BEN ORADA YOKUM. BAK B?R REKLAM SANA G?T K???SEL MAKALELERDE ?OK CEVAP ?ST?YORUMU OKU. AYKIRILIK DAHA ?OK BU ANLAMDADIR BEN?M ???N. SEN?N YORUMLARINI ?OK BE?EN?YORUM BU ARADA GE?MEDEN S?YLEYEY?M........

Big Grin sen burada bunlar? yazarken ben orada "kendimce bi?iler yapt?m isyanbitmezim ayk?r?_boy um Smile umar?m bi i?e yarar
Ara
SizofreN
Eyvallah ablas? senin i?in ho? k?zs?n demediysem ?imdi bunu belirtmek isterim.
ALLAH sahibine ba???las?n ablas?
Ara
EYVALLAH
allah sahibine bagışlayacak biri werse keşkemSmile
Ara
isyanbitmez
Bunlarin KaynaĞina İnmek Lazim. İlhami Senden Olan Kelİmeler. Bİz Bİr Araciyiz. Nasil İyİ Soyutladim Mi Olaydan Kendİmİ. Bu Arada Kazanmana Sevİndİm. İnan Bana HİÇbİr Ünİversİte Bİr Mana İfade Etmez. Bİr DÖnemde Şu Kadar Kİtabi Okuyup SorduĞumuz Soruyu Cevaplayacaksiniz Dİyecekler. Zaten Ders Notlari Fotokopİlerİ AnlaŞmali Kirtasİyelerden Edİnİrsİnİz GeÇen Senekİ Notlari Falan. AmaÇ ÖĞrenmekse O Zaman DeĞİŞİr. Bu Da Şahis Odaklidir.........

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  nasılım-2 in love 9 885 04-05-2022, Saat: 04:46 PM
Son Yorum: wildfang
  Karizmam? dediniz dogru yerdesiniz riukeen 14 1,349 04-05-2022, Saat: 04:37 AM
  i$te qöKhaN BurDa :D aSiK_CoCuq 5 761 04-02-2022, Saat: 05:18 PM
  beyler ben nasılım? yoksa beni beyenmüyormüsünüz? :D:D:D:D:D:D:DD:D: djkarakin17 3 713 06-08-2007, Saat: 01:05 PM
Son Yorum: djkarakin17
  Bu da Ben.. Nasılım ama.. :):):) €BeRimSin 9 1,029 04-16-2007, Saat: 08:41 PM
Son Yorum: MorciveT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 10:21 PM