:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Kadar Da Olmaz Yuhhhhhhh
EYVALLAH

[INDENT]D?nyan?n en komik kazas?: Bir duvarc? ustas?n?n ?antiyede yazd??? mektup:

Say?n ?antiye ?efim;

?? kazas? tutana??na planlama hatas? diye yazm??t?m. Bunu yeterli g?rmeyerek ayr?nt?l? anlatmam? istemi?siniz. ?u anda hastanede yatmama neden olan olaylar aynen a?a??da anlatt???m gibi olmu?tur:

Bildi?iniz gibi ben bir duvar ustas?y?m. ?n?aat?n alt?nc? kat?ndaki i?imi bitirdi?im zaman biraz tu?la artm??t?. Yakla??k 250 kg kadar oldu?unu tahmin etti?im bu tu?lalar? a?a??ya indirmek gerekiyordu.

A?a??ya indim, bir varil buldum, ona sa?lam bir ip ba?lad?m ve ard?ndan alt?nc? kata ??kt?m. ?pi bir ??kr?ktan ge?irip ucunu a?a??ya sald?m. Tekrar a?a??ya indim ve ipi ?ekerek varili alt?nc? kata ??kard?m. ?pin ucunu sa?lam bir yere ba?lay?p tekrar yukar? ??kt?m. B?t?n tu?lalar? varile doldurdum. A?a?? indim, ba?lad???m ipin ucunu ??zd?m. ?pi ??zmemle birlikte birden kendimi havalarda buldum. Nas?l bulmayay?m? Ben yakla??k 70 kiloyum. 250 kilogram varil s?ratle a?a??ya d??erken beni yukar? ?ekti.

Heyecan ve ?a?k?nl?ktan ipi b?rakmay? ak?l edemedim. Ben yukar? ??karken yolun yar?s?nda, a?a?? inmekte olan tu?la dolu varille ?arp??t?k. Sa? iki kaburgam?n bu s?rada k?r?ld???n? san?yorum. Tam yukar? ??k?nca, iki parma??m iple beraber ??kr??a s?k??t?; Parmaklar?m da bu s?rada k?r?ld?. Bu esnada yere ?arpan varilin dibi ??kt? ve tu?lalar etrafa sa??ld?.

Varil hafifleyince, bu sefer ben a?a?? inmeye varil ise yukar? ??kmaya ba?lad? ve yolun yar?s?nda yine varille ?arp??t?k!.. Sol baca??m?n kaval kemi?i de bu s?rada k?r?ld?.

Yere inince can havli ile ipi b?rakmay? ak?l ettim. Bu sefer de ba??m? yukar? kald?rd???mda bo? varilin s?ratle ?zerime geldi?ini g?rd?m!...

Kafatas?m?n da b?yle ?atlad???n? san?yorum. g?z?m? hastanede a?t?m...

[/INDENT]
Ara
crazy_carsma
harbiden be kardeşim bu kadarda olmas yuhh yane
Ara
EYVALLAH
EEEEEEE hayat
Ara
eXseLanS
harbiden yuhh
Ara
EYVALLAH
eeeeeeeee hayatSmile
Ara
p£r!k!z!
harika ya saols böle kaza şeytan kulağına kurşunBig Grin
Ara
EYVALLAH
eeeee hayatSmile
Ara
p£r!k!z!
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eeeee hayatSmile

ba?ka s?z yok san?r?m Big GrinBig Grin
Ara
soyle
iyide bu ne 250 kiloyu nasil varile sigdirmis hadi sigdirdi 250 kilo alabilen varili 6 nci kata cikartmasi icin adamin vinc kadar guclu bi kapasiteye sahip olmasi gerek hadi vincle cikardi iyide ip demis o 250 kiloyu alabilen varile ip len asildida benim bildigim 250 kiloyu tartacak bi ip yok halat bi tutmaz sacmalik 2 birde kafama varil dustu adam 6 meterede cep telefonu dusse bile beyin kanamasi geciro kaldiki 250 kilo dusmus???

Genede emegine saglik
Ara
soyle
iyide bu ne 250 kiloyu nasil varile sigdirmis hadi sigdirdi 250 kilo alabilen varili 6 nci kata cikartmasi icin adamin vinc kadar guclu bi kapasiteye sahip olmasi gerek hadi vincle cikardi iyide ip demis o 250 kiloyu alabilen varile ip len asildida benim bildigim 250 kiloyu tartacak bi ip yok halat bi tutmaz sacmalik 2 birde kafama varil dustu adam 6 meterede cep telefonu dusse bile beyin kanamasi geciro kaldiki 250 kilo dusmus???

Genede emegine saglik
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çocukken O Kadar Çirkinmişim Ki... tuti 1 404 04-15-2022, Saat: 12:32 AM
Son Yorum: wildfang
  Sabahtan Akşama Kadar Forumda Olan Bir Forum Bağımlısı :D Dostcu 4 635 01-14-2009, Saat: 07:36 PM
Son Yorum: beyzarda.38
  ErkekLer ne kadar temiz kaLpLi :P PesmisT GirL 11 905 07-20-2008, Saat: 12:43 PM
Son Yorum: d€n!z kısı
  lütfen sonuna kadar okuyun simla 13 970 03-14-2008, Saat: 07:41 PM
Son Yorum: simla
  Gözlerimden yaş geldi o kadar güldüm... (¯`•._ αѕιρяєη 19 1,170 01-18-2008, Saat: 10:51 PM
Son Yorum: (¯`•._ αѕιρяєη

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 07:14 PM