:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevgilisizler buraya
EyLuLce
giren bir daha çıkmıycak açlar doyacak doyanlar bir daha yiyecekkk
Ara
Pessimist
EyLuLce Adlı Kullanıcıdan Alıntı:giren bir daha çıkmıycak açlar doyacak doyanlar bir daha yiyecekkk

:yikildim: :yikildim: :yikildim: afrikalılara yardım derneğiBig Grin
EyLuLce
aa nikin öyle diyonn ne güzel ,işteee
Ara
TAT_LI CA_DI
Bi Girdikten Sonraa Bidaa Asla Cikamayacak Oldugunuz Tek Adresss Eylülcem Cafe Sinirsiz Servisiyle Hizmtinize Acilmistir
Ara
Pessimist
tamam ya güzel oldu da sonuna bol sohbette dersek millet akar bizim cafeye beBig Grin
|v|_U_S_T_!
tüm duygusuz.com üyeleri size sesleniyorum.bugün büyük emekler ile kurdugumuz EYLÜLCEM CAFE hizmete girmiştir Big Grin

hertürlü yiyceklerimiz ve içeceklerimiz ile sizi cafemize bekliyoruz.

personellerimiz : |v|_U_S_T_! , eylülce, pessimit ve TAT LI CA DI

BÖLE BİŞİ NASIL olur arkadaslar ?
Ara
|v|_U_S_T_!
TAT_LI CA_DI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bi Girdikten Sonraa Bidaa Asla Cikamayacak Oldugunuz Tek Adresss Eylülcem Cafe Sinirsiz Servisiyle Hizmtinize Acilmistir

züper bunu kullanacam
Ara
Pessimist
arkadaslar size doyum olmazda benim acilen gitmem lazım öss formu filan alcaz sonra gelince ben tanıtım isine yardım ederim merak etmeyinBig Grin elimizden bise kurtulmaz
|v|_U_S_T_!
ok sen git seni haberdar ederiz artık
Ara
EyLuLce
ama konu açılmıs ki mustiiii
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sizi en ?ok ne korkutur?Korkular?n?z? buraya yaz?n.. speedy_girl 28 1,804 04-02-2022, Saat: 04:53 AM
Son Yorum: wildfang
  Arkadaslar Hepinizi Cok Seviyorum Ama Buraya Kadarmis Elvedaa... BiRiciGim 50 2,203 12-22-2007, Saat: 06:03 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  AŞKIN ı itraf etmek isteyenler buraya buyrun :D:D SssHave_sdo 5 718 09-03-2007, Saat: 03:55 PM
Son Yorum: Melek06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 05:47 PM