:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6assaray'ın Kadıköy Maçı öncesi Soyunma Salonunda...
blue_belial
6assaray Kadıköyde

Erik gerzekts - evet aslanlarım hazırmıyız?

Mondragon - mm şeyyy (parmak kaldırır) hocam benim teyzemler gelcekti bugün bize, bide ishal olmuşum sormayın. yüksek müsadenizle Akraba-i Taallukatımı bi görsemde ben, önümüzdeki haftaki Erciyes maçına gelirim seve seve.

Cihan - ya evet hocam, bende ne zamandır görmüyorum ailemi. cepte minibüs parasıda yok
top toplayıcılardan birini ayarladım, bizim oraya doğru yolları gidiyomuş, geçerken beni atcaklar.

Necati - hocam bende taraftardan şikayetçiyim, bazan çocukluğumda babamın bana bağırışı geliyo aklıma
kanatlı orkid de kullanıyorum, çişimi ediyorum çişimi ediyorum ama popom kuru kalmıyo Sad

E. Gerzekts - Rozi kullan necati, onlar daha güzel. hem ucuz.

Ayhan - hocam yönetime söyleyinde bari sırt numaralarımızla birlikte özel sipariş olarak yaptırsınlar şunu
karizmamız olur hem. bizden başka ..ötüne özel orkid yaptıran kim var ki?

Hasan şaş - lan oğlum ben orkid istemem ya, bana parasını versinlerde akşam güzel bi karnımı doyurim
hem orkidmi vardı eskiden! ben bi kaç parça bezle görürüm işimi!

Tomas - (içinden söylenir) ulan ben senin gibi menajerin! ne ...ime getirdin beni bu takıma!

Carrusca - arkadaşlar lütfen sakin olalım. korkacak bişey yok ortada. (henüz ilk maçı. olacaklardan habersiz)

İliç - ya arkadaşlar ben diyorum ki hiç çıkmayalım. ben bunun tekrarını geçen sezon izlemiştim zaten Big Grin

E. Gerzekts - bende öyle dedim yönetime ama, Aziz yıldırım bey harclık verecekmiş bu maça çıkarsak Big Grin

Song - hocam ben annemi özledim Sad

E. Gerzekts - hay senin ananı! (acaba benım annem napıyodur sımdı)
Haluk ulusoy - İçinden ( ulan o kadar kolluyoruz bu angutları, halen bi .oka yaradıkları yok. allahtan hakem benim eski kankam!)

Aziz yıldırım - Şeref tribününde (ulan bıktım aynı şeyleri görmekten. arkadaşlarla ıslatacaktık bu akşamda ne güzel!)

Fenerbahçe Soyunma Odası - Tuncay bağırır çömezlerden beş kişiye -Lan oğlum siz siz 5 iniz

- buyur abi

- siz gidin önden. ikinci yarıda gelicez biz...

Erik Gerzekts - hadiin aslanlarım görim sizi

Futbolcular hep bi agızdan - Hassstir lan! gaz veriyo bide .bne. gel yer değişte görim o nazik ......nü..

ZeNiTH
Haha Süpersin Big Grin
blue_belial
kendım yaptım
acemıce ama 5 dk da en fazla bu oluyo
saolasın

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:05 PM