:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bush Un Zeka Seviyesi :)
PaPaTYa_PReNSeS
bir uçakta bush,ronaldo(real madrid),sabancı,bir cocuk ve bi yaşlı amca varmış.bu uçak bi anda düşmeye başlamış.uçakta 5 kişi olmasına rağğmen 4 paraşüt varmış. ronaldo ilk praşütü almış ve şunları söylemiş
"ben dünyanın en iyi futbolcularından biriyi ve takımım için çoook önemli bi futbolcuyum.heralde benim ölmemi istemezsiniz "demiş ve paraşütle birlikte atlamış.sonra sabancı bunlara benzer sözler söylemiş ve oda atlamış.sonra bush şunları söylemiş" ben dünyada terörü engelleyen bir başkanım ve dünyada hala bir sürü terörist var benim bunları bombalamam lazım.aynı zamanda ben bügüne kadar ABD nin gelmiş geçmiş
EN ZEKİ BAŞKANIYIM.heralde benim ölmemi istemezsiniz"demiş. sonra o da atlamış.uçakta 2 kişi kalmış.
yaşlı olan amca çocuğa "ben yaşayacağımı yaşadım sen paraşütü al" demiş.çocuk amcaya gülümseyerek
"korkma amca ikimize yetecek kadar paraşüt var.şu ABD nin en zeki başkanı paraşüt yerine benim okul çantamı aldı".demiş
:yikildim:
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
George W. Bush şoförüyle bir kır gezisine çıkar. Arabayla giderken bir tavuğu ezerler. Meseleyi tavuğun sahibi olan çiftçiye kim anlatacak diye düşünürken Bush âlicenap bir tavırla şoförüne şöyle der:
"Bana bırak. Ben Dünya'nın en güçlü adamıyım. Çiftçi bana muhakkak anlayış gösterecektir." Bush çiftçinin evine girer ve bir dakika sonra da nefes nefese koşarak geri döner.
Göz morarmış, surat dagılmış haldedir. Şoförüne "Çabuk toz olalım burdan!" der.
Aksilik bu ya, arabayla daha 20 metre gitmeden bu defa da orada gezen bir dom....(hınzır) ezerler. Bush korkulu gözlerle şoförüne bakar ve "Şimdi adama gidip söyleme sırası sende!" der.
Şoför çiftliğe gider. Bush da arabada bekler. 10 dakika, 20 dakika 30 dakika derken....Şoför bir saat sonra sarkı söyleyerek, gülerek, cepleri para dolu ve kolunda irice bir meyve sepeti ile geri gelir.
Bush şaşkın bir halde sorar: "Çiftçiye ne dedin ki bu kadar ikrama boğdu seni?" "Valla ben de anlamadım" der Şoför. "Ben ona sadece şöyle dedim: Iyi günler. Ben George Bush'un şoförüyüm. Dom..(hınzır) öldü!
(bush ÖLDÜ )
Ara
derdo
güsel di gerçekten tşklerrr
PaPaTYa_PReNSeS
rica ederim Wink
Ara
nisanyagmuru_50
süperdi zaten ark şım da okURKEN GÜLMEKTEN ÇATLADIIIIIIII ZATEN BUSH TAN DA BÖLE Bİ SALAKLIK BEKLENİRDİ.......:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
rica ederimSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türk Millet'inin ZekâsI... My_LiFe 4 593 12-14-2008, Saat: 05:50 PM
Son Yorum: cilghin
  tayyib ve bush chatlaq 5 420 06-02-2008, Saat: 10:20 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  işte zeka dedikleri bu olsa gerek :D AfrâsyâB 3 373 10-02-2007, Saat: 11:05 AM
Son Yorum: lady-bela
  temel ile bush'un tel konuşması izmitli_peri 7 404 06-02-2007, Saat: 04:25 PM
Son Yorum: izmitli_peri
  bush'un pulu Liseli_k?z 0 301 11-15-2006, Saat: 10:58 AM
Son Yorum: Liseli_k?z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:35 PM