:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rockçı/kız...canım kusenim benim....
uykucu_34
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:banabakin Adami Deli Etmeyin Nereye Yapiosaniz Yapin Buraya Deil Yavuz Sana Hiç Yakiştiramadim AyipSad
kıskan mayın kankam la benı pelın yalan mı sımdı onune gelen cırkıne de guzelsın dıyor guzelede ne ya...:yikildim: :yikildim:
Ara
ciciKIS
yorum yapmayın olum buraya son kez sölüorum bakın...
Ara
uykucu_34
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yorum yapmayın olum buraya son kez sölüorum bakın...
baska zaman yorum yapın dıye kudurursunuz sımdı ne oldu yaa...muck..:yikildim: :yikildim:
Ara
ciciKIS
uykucu_34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kıskan mayın kankam la benı pelın yalan mı sımdı onune gelen cırkıne de guzelsın dıyor guzelede ne ya...:yikildim: :yikildim:
düne kadar böleydin şimdide neyse tmm adam olun onagöre falan filan yapmayın bana beenmiyosunuz tmm kesinn sesinizi ne uzatıyosunuz :S sakın yorum yapmayın bidaha msne gelin haşlıyım sizi bi hadi bakalım yavuz senlede görüşücez...
Ara
|v|_U_S_T_!
uykucu_34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kıskan mayın kankam la benı pelın yalan mı sımdı onune gelen cırkıne de guzelsın dıyor guzelede ne ya...:yikildim: :yikildim:

kanka anlamadıgım sey kabul etmiyorlar yanii he deseler konu kapancak hala forum kabadayılıgı yapıyorlar Big Grin cık cık pelojjj yakısmıyor bunlar sana Big Grin utanmasalar 301. maddeden içeri takcaklar bizi :yikildim:
Ara
ciciKIS
yavuz azıma çok pis şeyler gelio bak benmi yorum yap diorum lann sana ş....... bak yapmayın yorum.
Ara
uykucu_34
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yavuz azıma çok pis şeyler gelio bak benmi yorum yap diorum lann sana ş....... bak yapmayın yorum.
terbıyesız pelın...:yikildim: :yikildim: senle gorusecezz bakalım...
Ara
ciciKIS
uykucu_34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ıkısınıde tanırım haklısın bundan sonra bende elestırı yapıcam guzelede guzel dıyoruz cırkıne de guzel hayatımız hep yalan oldu yaaa...:yikildim: :yikildim: bundan sonra sureklı elestırı..hıc olmazsa zevkı cıkar form mun...
eski çıktığımdır bu insan...biraz saygın varsa sözümü dinle lanConfusedmiley16:
Ara
ciciKIS
uykucu_34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:terbıyesız pelın...:yikildim: :yikildim: senle gorusecezz bakalım...
msn açsana bi hemen aç..
Ara
uykucu_34
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kanka anlamadıgım sey kabul etmiyorlar yanii he deseler konu kapancak hala forum kabadayılıgı yapıyorlar Big Grin cık cık pelojjj yakısmıyor bunlar sana Big Grin utanmasalar 301. maddeden içeri takcaklar bizi :yikildim:
yaa kanka bunlar bızı tehdıt edıyor yaa...:yikildim: yoksa ben mı oyle anlıyorum...hadı bakalım hodrı meydan pelın hanım...:yikildim: :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Buda Benim Resmim HaGi_1905 54 3,155 04-13-2022, Saat: 02:32 AM
Son Yorum: wildfang
  Canim Sikiliyooo pusat41 20 1,483 04-13-2022, Saat: 01:02 AM
  >>>-ciciKIS & rockçı/kız-<<< ciciKIS 118 5,515 04-12-2022, Saat: 07:10 PM
  buda benım yegen roket55 18 965 04-12-2022, Saat: 04:32 AM
  buda benim arkadaşlar... KoRSaN 20 1,450 04-11-2022, Saat: 05:42 PM