:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rockçı/kız...canım kusenim benim....
ciciKIS
şşşşşşşş Aloooooo Neden Yorum Yapion Olum Osaman Biliorum Makara Işin Gücün Ama Yapma Lütfen Yada Yap Awk Seni Takan Kim:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
|v|_U_S_T_!
rockçı/kız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen msnde abarttım yazdın bende onun için yazdım zalahBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ay gece gece çok güldüm tşşkr ya puhahahahaBig GrinBig GrinBig Grin
beni beğenen böle beğenio rahat ol senWink
biz öle bazıları gibi bişelerin peşinden koşmuyoruz...Confusedmiley16:
the byyyyyyy
ŞŞŞ RAHATSIZ ETME MUSTİ ZUHAHAHAHAHA:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

msni gecicen güselim bizim olayımız burda sen msnden bahsedion simdi bunları okuyan msnide okuması lazım.hepsine okutursun artık Big Grin canım benim begenen begensin banane ben sadece yorum yazdım sana sormadım begenen varmı diye.bide böle laf sokma girisiminde bulunmussun ok de sen daha beni tanımıon son cümleyi nasıl yazmıssın yada kimse yazmıssın anlamadım.bana olamaz cünkü beni tanımıom yanlısmıyım Big Grin bu arada bunda yoktu ingilizce filan.bidahaki sefere bekliom ingilizceyi Big Grin
Ara
|v|_U_S_T_!
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:şşşşşşşş Aloooooo Neden Yorum Yapion Olum Osaman Biliorum Makara Işin Gücün Ama Yapma Lütfen Yada Yap Awk Seni Takan Kim:yikildim: :yikildim: :yikildim:

valla takan takar takmıyan da içine lamıs demektir lafları Big Grin bgen zaten alt olunca sölerim beni mat ettin diye öle bir kabullenemezligim yok Big Grin makara kim ben kim :yikildim:
Ara
ciciKIS
p€LoOjJ-eet ondan hea nese biz kaçtık kusimlen bb sana sen takıl burda öretmenim zuhahahahaBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

m€LoOjJ-YAW YÜRÜGİT DELİ AMA YİNEDE SAOL HAKKATEN PELOJLA FENA GÜLDÜK MUHAHAHAHA

Ara
uykucu_34
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla takan takar takmıyan da içine lamıs demektir lafları Big Grin bgen zaten alt olunca sölerim beni mat ettin diye öle bir kabullenemezligim yok Big Grin makara kim ben kim :yikildim:
ben sana katılıyorum kardesım hıc guzellık gormesek yanı..:yikildim: :yikildim: pelın ıkıye tek arkadasa nıye yuklenıyorsunuz...bende arkandayım kardes yukeln yuklene bıldıgın kadar ama rock cıya...:yikildim: :yikildim:
Ara
|v|_U_S_T_!
uykucu_34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben sana katılıyorum kardesım hıc guzellık gormesek yanı..:yikildim: :yikildim: pelın ıkıye tek arkadasa nıye yuklenıyorsunuz...bende arkandayım kardes yukeln yuklene bıldıgın kadar ama rock cıya...:yikildim: :yikildim:

yüklesinler kaydes bizi sarsmaz bunlar Big Grin sen msnde görcen rockcıda bir sinir bir sinirBig Grin gece gece iyi oldu stres attım Big Grin gece olsaydın ya keske bunlar yazılırken daha güsel olurdu Big Grin cok garip demi eger resim koyuyarsan bu tür seylere kızmaman lazım iyi veya kötü eleştiri olabilir ama anlatamıom işte Big Grin
Ara
uykucu_34
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüklesinler kaydes bizi sarsmaz bunlar Big Grin sen msnde görcen rockcıda bir sinir bir sinirBig Grin gece gece iyi oldu stres attım Big Grin gece olsaydın ya keske bunlar yazılırken daha güsel olurdu Big Grin cok garip demi eger resim koyuyarsan bu tür seylere kızmaman lazım iyi veya kötü eleştiri olabilir ama anlatamıom işte Big Grin
ıkısınıde tanırım haklısın bundan sonra bende elestırı yapıcam guzelede guzel dıyoruz cırkıne de guzel hayatımız hep yalan oldu yaaa...:yikildim: :yikildim: bundan sonra sureklı elestırı..hıc olmazsa zevkı cıkar form mun...
Ara
|v|_U_S_T_!
uykucu_34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ıkısınıde tanırım haklısın bundan sonra bende elestırı yapıcam guzelede guzel dıyoruz cırkıne de guzel hayatımız hep yalan oldu yaaa...:yikildim: :yikildim: bundan sonra sureklı elestırı..hıc olmazsa zevkı cıkar form mun...

HE HE İYİ buldum bir kanka kendimeBig Grin abi siteye yeni üye olodum baktım millet polyannacılık yapıyor birbirlerine iltifatlar filan nereye kadar:yikildim:
dün biraz hareketlilik geldi ya forumaBig Grin
Ara
ciciKIS
banabakin Adami Deli Etmeyin Nereye Yapiosaniz Yapin Buraya Deil Yavuz Sana Hiç Yakiştiramadim AyipSad
Ara
|v|_U_S_T_!
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:banabakin Adami Deli Etmeyin Nereye Yapiosaniz Yapin Buraya Deil Yavuz Sana Hiç Yakiştiramadim AyipSad

kanka dikkatli ol valla bak döver ha bu kız sinirliye benziyor Big Grin kanka yanındayım haberin ola sısss pelojjj neoluyor aloooooo
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Buda Benim Resmim HaGi_1905 54 3,149 04-13-2022, Saat: 02:32 AM
Son Yorum: wildfang
  Canim Sikiliyooo pusat41 20 1,475 04-13-2022, Saat: 01:02 AM
  >>>-ciciKIS & rockçı/kız-<<< ciciKIS 118 5,507 04-12-2022, Saat: 07:10 PM
  buda benım yegen roket55 18 965 04-12-2022, Saat: 04:32 AM
  buda benim arkadaşlar... KoRSaN 20 1,450 04-11-2022, Saat: 05:42 PM