:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rockçı/kız...canım kusenim benim....
Liseli_kız
walla Güseelllmişş
Ara
rockçı/kız
Liseli_kız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:walla Güseelllmişş
o senin güselliğin jnm
Ara
rockçı/kız
)(€ugM@_)(@ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin ben bıerden tanıdım sankı senı Tongue
tabe dünyada en çirkin bn olduğum için ordan tanıdın dimi....:Smile
Ara
rockçı/kız
esasli_01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzel bi imajın war....
güzelsin allah sevdiklerine bağışlasın
tşk ederim sizide allah sewdiklerinize bağışlasın.amin.
Ara
baglamaci
bu ne ya... dağıldım walla... ortalıığı yakıyor... Smile
Ara
rockçı/kız
baglamaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu ne ya... dağıldım walla... ortalıığı yakıyor... Smile
aman aman dağılma sora toplayamayıs.Confusedmiley17:tşkler bu arada...
Ara
|v|_U_S_T_!
kız sana kötü yorum yapan yok Big Grinnazar degcekler simdi Big Grin neyse ben yapim kötü yorum Smile simdi efenim resimde gördügümüz bayan öle pekte iyi bişi deil bunu kabul edelim.bide arkadaslar imaj filan demiş ben onuda göremedim ben normal bir insan giyimide normal imaj bunun neresinde sorum sizeBig Grin abartı olmasın yag cekme devri bitsin artık Smile burdan rockcımı ne girl sana sesleniom bu cvplar aldatır insanı sen aynaya bak ve karar ver nasılsın diye Tongue ok sustum ben gece gece acıldı patavatsız agzım.
Ara
rockçı/kız
AYY CANIM SEN ÇOK YAKIŞIKLISIN PuhahahaBig GrinBig Grin
çok abartmışsın bea biras ufaktan salla dostluk sitesi burası anlaşılmıştır umarım hea the byConfusedmiley16: Confusedmiley16:
Ara
|v|_U_S_T_!
rockçı/kız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AYY CANIM SEN ÇOK YAKIŞIKLISIN PuhahahaBig GrinBig Grin
çok abartmışsın bea biras ufaktan salla dostluk sitesi burası anlaşılmıştır umarım hea the byConfusedmiley16: Confusedmiley16:

simdi öncelikle saol benim içi yaptıgın yoruma dogru teshisBig Grin neyi abarttım anlamıom ki ya o kadar abartan oldu birisine sölemedin ben bişi yazdım hemen abarttı oldu.abartının senin iiçin anlamı ne merak ettim.yani sadece kötü yorumlar yapılıncamı abartı oluyor senin için forumlardaki yazılarından bunu görüom Big Grin he bide sölemeden gecemiycem türkce ve ingilizce güsel uyum yakalamıssın yazında hea the by filan iyi yanii Big Grin
Ara
rockçı/kız
sen msnde abarttım yazdın bende onun için yazdım zalahBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ay gece gece çok güldüm tşşkr ya puhahahahaBig GrinBig GrinBig Grin
beni beğenen böle beğenio rahat ol senWink
biz öle bazıları gibi bişelerin peşinden koşmuyoruz...Confusedmiley16:
the byyyyyyy
ŞŞŞ RAHATSIZ ETME MUSTİ ZUHAHAHAHAHA:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Buda Benim Resmim HaGi_1905 54 3,127 04-13-2022, Saat: 02:32 AM
Son Yorum: wildfang
  Canim Sikiliyooo pusat41 20 1,468 04-13-2022, Saat: 01:02 AM
  >>>-ciciKIS & rockçı/kız-<<< ciciKIS 118 5,464 04-12-2022, Saat: 07:10 PM
  buda benım yegen roket55 18 954 04-12-2022, Saat: 04:32 AM
  buda benim arkadaşlar... KoRSaN 20 1,450 04-11-2022, Saat: 05:42 PM