:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sanal alemde ne kadar gerceksiniz ?
ZeNiTH
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kimse bu görüsü kabul etmez bence Smile bir konu actım herkes kişisel algıladı olayı.neyse bir tane anlayan cıktı beni Big Grin

Bak Arkadaşım...
Konu Başlığında Kişisel Cevap İstiyosun ...
Ne Kadar gerçeksiniz Demişsin...
Herkesde kendi Fikrini Yazmış Kişisel Algılamak Diye Bişey Yok Bunda ...
Genel Olarak Deseydin Ne Kadar Gerçekçiyiz Derdin ...

Sanal Alem de Adam Çocuk da Yapar Kariyerde Ehuehe Big GrinBig Grin Atıyo Tutan Yok Nasıl Olsa Meydan Boş Bişeymiş Gibi Gösteriyor Kendini Eziqler Big Grin
Liseli_kız
Walla Peen Kimseye Yalan Söylemem...
Annem Hariççç
Ara
|v|_U_S_T_!
BaL10CuK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bak Arkadaşım...
Konu Başlığında Kişisel Cevap İstiyosun ...
Ne Kadar gerçeksiniz Demişsin...
Herkesde kendi Fikrini Yazmış Kişisel Algılamak Diye Bişey Yok Bunda ...
Genel Olarak Deseydin Ne Kadar Gerçekçiyiz Derdin ...

Sanal Alem de Adam Çocuk da Yapar Kariyerde Ehuehe Big GrinBig Grin Atıyo Tutan Yok Nasıl Olsa Meydan Boş Bişeymiş Gibi Gösteriyor Kendini Eziqler Big Grin

benim demek istedigim.bazı zamanlar da yalanda söleniyor bu ortamda bunu inkar edemeyiz!!ve ben bunu dedim diye millet her bişi yazısında buna da bir cvp verme veya igneleme yapıyor.sanki millete hitaben söledim ben.benim kendi görüsüm nette yalan söleniyor.bende sölüyorum yalan.bakıyorum da kimse kabul etmiyor bu gercegi.

espirinde güsel bu arada Big Grin
Ara
KoRSaN
ben nasılsam sanaldada öyleyimdir.... Yalan insanlığa yakışmaz....
Ara
EyLuL
isin komigi hepimiz yalan soylemiyoruz diyoruz.ama benim gözlemledigim burda cogu insanin kendi isyeri var iyi maasi var,bir cogu universite mezunu.yaf arkadaslar onca issiz girmiyomu bu nete,yada banami hep bölesi denk geliyoBig Grin
Ara
ciciKIS
EUHUHE BEN İŞSİZİM BACIMBig GrinBig GrinBig Grin
yallan yok valla...ilkokul terk zuauahahaBig GrinBig Grin
Ara
*yaKaMoZ*
açıkçası arada kıvırmayı çok isterim bu forumlarda ama tüm tanıdıklarım nerdeyse gezndiğim tüm forumları bilir eh onların yüzünden hiç bi şey edemiyoz yaw Big Grin

az çok yalan söyleyenide anlıyorum sonradan çıkarıyorum yalanını açık ve net anlaşılıyo tabi görebilene ama Wink
çok nette tanıyıpta tam güvenirken araştırıp çok şeylerini ortaya çıkarmışlığım vardır Big Grin
bu yüzden netten öle kolay kolay kimseye güvenmem Smile
Ara
EyLuL
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:EUHUHE BEN İŞSİZİM BACIMBig GrinBig GrinBig Grin
yallan yok valla...ilkokul terk zuauahahaBig GrinBig Grin
pelin bende issizim.evkizi muzeyyen.:yikildim: bu arada ben lise son 17 kredi ile terkBig Grin nemarifet ama
Ara
EyLuL
[quote=*yaKaMoZ*]açıkçası arada kıvırmayı çok isterim bu forumlarda ama tüm tanıdıklarım nerdeyse gezndiğim tüm forumları bilir eh onların yüzünden hiç bi şey edemiyoz yaw Big Grin

az çok yalan söyleyenide anlıyorum sonradan çıkarıyorum yalanını açık ve net anlaşılıyo tabi görebilene ama Wink
çok nette tanıyıpta tam güvenirken araştırıp çok şeylerini ortaya çıkarmışlığım vardır Big Grin
bu yüzden netten öle kolay kolay kimseye güvenmem Smile
bajim korkutma milleti yazmiycaklar sonna sanaTongue
Ara
|v|_U_S_T_!
oh be işte böle olması lazım tartısma dedigin Big Grin valla gururlandım simdi.biran kimse bana katılmıycak diye düsünüyordum.bu arada eylul cok güsel sölemiş herkes üni. mezunu herkes iş sahibi masallah yaniTongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sanal & Real blue_belial 15 794 04-13-2022, Saat: 03:49 AM
Son Yorum: wildfang
  Forum erkekleri bu zamana kadar ka? k?z veya kad?n a?latt?n?z? swindler 14 1,419 04-01-2022, Saat: 05:56 PM
Son Yorum: wildfang
  Hiç olmadığım kadar... kind£r 0 594 08-30-2009, Saat: 12:36 AM
Son Yorum: kind£r
  Ne KAdar anlamsiz ..:( lazmurat 18 1,120 02-08-2009, Saat: 10:28 AM
Son Yorum: deli-kı@z
  Bir O Kadar GüzeL ... Firari Fırtına 10 881 08-01-2008, Saat: 02:41 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:30 PM