:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sanal alemde ne kadar gerceksiniz ?
bad girl
valla ben neysem oyum.kimseden gizli biseyim yok...
Ara
ZeNiTH
Valla Sanalda Bişey İspat Etmek Zorunda Değilim Gerçekte Neysem Sanaldada Oyum...
İkide Aynı Farklı Olmak İçin Bi Sebep Bile Yok...
EyLuL
hep dogruyu soyleki sonra ne soyledigini hatirlamakda zorluk cekme....neden kime ne ispat icin yalan soyliyim.zaten gercekleri soyleyince maksat vede niyetler ortaya cikiyo bencede en guzeli bu.
Ara
MorciveT
Tamamen... Kimseyi inandıramam ama kesinlikle tamamen... Sanaldan tanıyıpta realdan görüştüğüm kişiler Big Grin hiç farkın yokmul gibisinden kelimelerini duydumBig Grin
Ara
ciciKIS
BİZE İNANAN İNANIO TANIAN TANIO BİLİOLAR BİLMEYENLERE DE TANITIYIM KENDİMİ SORUN YOK...
KONU İÇİN TEŞEKKÜRLER...Smile
Ara
blue
hiç sewmem yalanı..kimseye hiç biyerde endi hakkımda yalan sölemem..ama atan cok..bes kurusu olmayan cok zengin okumayan okullu sonacıma bunun gibi bi çok sey.sefgilisi olupta inkar edenler bile war..
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haklsıın bazı insanlar neden bu ortamda kendilerini çok farklı göstermek ister anlamak mümkün değil...

nedeni ne biliyo musun arkadaşım , kendilerini görmek istedikleri yerde göstermeye çalışıyolar
Reelde olamadığı kimliği sanalda oluşturmaya çalışıyorlar
BEnce....!ki öle de zaten bencisi kalmadı bu işin bariz bi şekilde ortada herşey
Ara
|v|_U_S_T_!
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: nedeni ne biliyo musun arkadaşım , kendilerini görmek istedikleri yerde göstermeye çalışıyolar
Reelde olamadığı kimliği sanalda oluşturmaya çalışıyorlar
BEnce....!ki öle de zaten bencisi kalmadı bu işin bariz bi şekilde ortada herşey

kimse bu görüsü kabul etmez bence Smile bir konu actım herkes kişisel algıladı olayı.neyse bir tane anlayan cıktı beni Big Grin
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kimse bu görüsü kabul etmez bence Smile bir konu actım herkes kişisel algıladı olayı.neyse bir tane anlayan cıktı beni Big Grin

Kabul eden--etmeyen cancağazları bilir inan kiSmile
bana katılan arkadaşlarımın olacağına inanıyorum
Ara
|v|_U_S_T_!
Big Grin cıkar insallah bakalım artık görcez Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sanal & Real blue_belial 15 793 04-13-2022, Saat: 03:49 AM
Son Yorum: wildfang
  Forum erkekleri bu zamana kadar ka? k?z veya kad?n a?latt?n?z? swindler 14 1,418 04-01-2022, Saat: 05:56 PM
Son Yorum: wildfang
  Hiç olmadığım kadar... kind£r 0 594 08-30-2009, Saat: 12:36 AM
Son Yorum: kind£r
  Ne KAdar anlamsiz ..:( lazmurat 18 1,120 02-08-2009, Saat: 10:28 AM
Son Yorum: deli-kı@z
  Bir O Kadar GüzeL ... Firari Fırtına 10 881 08-01-2008, Saat: 02:41 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 05:35 PM