:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gene ben:)
SempatikKız
BaL10CuK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok güzeLsin..
Enfessin...
Harikasın...
Süpersin...
ALLAH Nzarlardan SakLAsın... Smile

:$ :$ chok teşekkür ederimm(:
Ara
w00w
SempatikKız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nie girmedinkineee:O

Birazcık Net'ten soğumam lazımdı. Baya sorunlar oldu komple soğumuştum istemeden de olsa komple soğumayı Big Grin Eskiden evde PC yokken bile günde en az 6 saat ortalamayla girdiğim için kendime dur dedim Big Grin Artık o kadar olmasada buralardayım işte...

Anlıyacağın seni başkasına yar etmem Big GrinBig GrinBig Grin Hueheasd Big Grin
Ara
d€n!z kısı
SempatikKız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yoqqi sefkilim ayrılimBig Grin3 gün önce güme gitti(14 subatta yaklasmısken:yikildim: )Big GrinBig GrinBig Grinehueheueheehuhe
bence hediye almasın die ayrıldı masraf olmasın die cimri:yikildim:
SempatikKız
ozgem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence hediye almasın die ayrıldı masraf olmasın die cimri:yikildim:

yhaf ada$ım bn ayrıldım ammaaa walla öle bi cimriliim yoqtu uyus etti nßim bnde yol verim didimBig Grin
Ara
SempatikKız
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Birazcık Net'ten soğumam lazımdı. Baya sorunlar oldu komple soğumuştum istemeden de olsa komple soğumayı Big Grin Eskiden evde PC yokken bile günde en az 6 saat ortalamayla girdiğim için kendime dur dedim Big Grin Artık o kadar olmasada buralardayım işte...

Anlıyacağın seni başkasına yar etmem Big GrinBig GrinBig Grin Hueheasd Big Grin

euheeu eft yha bu net baımlılıq yapıo bnde ölee günde 5-7 saat
oturuom böle kafamı gösümü hareket ettiremes hal alınca kalkıom sorada o yorgunluqla uyuyomBig Grinaaman yha zmnnn geçio burda cn sıkıntısı gidio beaa euhuehueueheuh Big GrinBig GrinDBig Grin:yikildim: :yikildim:
Ara
SempatikKız
ZZeYYNNePP Adlı Kullanıcıdan Alıntı:choook güseLsin...Wink

saol cnm o senin güselliinWinkSmile
Ara
w00w
Ben 7 yıldır nette böyleyim Big Grin Ama çok zarar veriyor belli bir süre sonra... Bu Sanal ortam defalarca benim Real Sosyal hayatımı etkiledi Big Grin Umarım bu sefer etkilemez. Big Grin
Ara
SempatikKız
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben 7 yıldır nette böyleyim Big Grin Ama çok zarar veriyor belli bir süre sonra... Bu Sanal ortam defalarca benim Real Sosyal hayatımı etkiledi Big Grin Umarım bu sefer etkilemez. Big Grin

efet inşBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
w00w
Real Sosyal Hayat dedim de sanki takım ismi gibi oldu Big Grin Real Madrid misali Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
d€n!z kısı
SmileSmileSmileSmileSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Asabiyim Gene (tras Olamiorum Yusumde Dikis Var) pusat41 7 740 04-14-2022, Saat: 02:55 AM
Son Yorum: wildfang
  gene ben Lion L?oN 10 567 04-06-2022, Saat: 02:49 AM
Son Yorum: wildfang
  2 Yıldan Sonra Gene Ben Geldim ORÇUN 11 1,046 09-05-2008, Saat: 02:20 AM
Son Yorum: chuLsuzz péri!
  işte gene ben... CReATuRE 47 2,925 08-20-2007, Saat: 06:07 AM
Son Yorum: CReATuRE
  c!c!KIS=E gene beeeeen:) ciciKIS 138 4,499 04-10-2007, Saat: 07:44 PM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 06:37 PM