:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gene ben:)
SempatikKız
ozgem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bendende alıntı yapabilirsin o zaman:yikildim:

ehueheuhehuBig Grinözgem 90 lıydın sen dimi cnm?
Ara
w00w
SempatikKız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yoqq bea :yikildim: nasip isthe bulmuo bisi!sans yuk bndeeBig GrinBig Grin

Tamam demek istediğini anladım. Şu an teklifini kabul edemem. Ama sevgilimden ayrılınca tekrar edersen kabul ederim canım Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ahauhueehauhsd Big Grin
Ara
SempatikKız
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tamam demek istediğini anladım. Şu an teklifini kabul edemem. Ama sevgilimden ayrılınca tekrar edersen kabul ederim canım Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ahauhueehauhsd Big Grin

yoqqi sefkilim ayrılimBig Grin3 gün önce güme gitti(14 subatta yaklasmısken:yikildim: )Big GrinBig GrinBig Grinehueheueheehuhe
Ara
w00w
ozgem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bendende alıntı yapabilirsin o zaman:yikildim:

eheuheua Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
w00w
SempatikKız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yoqqi sefkilim ayrılimBig Grin3 gün önce güme gitti(14 subatta yaklasmısken:yikildim: )Big GrinBig GrinBig Grinehueheueheehuhe

Big GrinBig Grin Eheuhauha Big Grin İyi de canım ben kendi sevgilimden bahsetmiştim zaten Big Grin Allah korusun ayrılır mayrılırsak onla tekrar teklif edersin bana o zaman kabul ederim diyorum Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ehuaha Big Grin
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
choook güseLsin...Wink
Ara
SempatikKız
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin Eheuhauha Big Grin İyi de canım ben kendi sevgilimden bahsetmiştim zaten Big Grin Allah korusun ayrılır mayrılırsak onla tekrar teklif edersin bana o zaman kabul ederim diyorum Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ehuaha Big Grin

aeuheueheuhe aman ayrılmaaaa sakın bu zmnda doru dürüst sefkili bulunmuoBig Grinhea tby cnmBig GrinBig Grinhattaa ççke fln getrcm öle tklfederim alam yhaBig GrinBig Grin:yikildim:
Ara
w00w
zuahahaha Big GrinBig GrinBig Grin Özlemişim Duygusuz'da geyik yapmayı Big Grin 3 ay falan girmediydim Smile
Ara
ZeNiTH
Çok güzeLsin..
Enfessin...
Harikasın...
Süpersin...
ALLAH Nzarlardan SakLAsın... Smile
SempatikKız
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:zuahahaha Big GrinBig GrinBig Grin Özlemişim Duygusuz'da geyik yapmayı Big Grin 3 ay falan girmediydim Smile

nie girmedinkineee:O
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Asabiyim Gene (tras Olamiorum Yusumde Dikis Var) pusat41 7 740 04-14-2022, Saat: 02:55 AM
Son Yorum: wildfang
  gene ben Lion L?oN 10 567 04-06-2022, Saat: 02:49 AM
Son Yorum: wildfang
  2 Yıldan Sonra Gene Ben Geldim ORÇUN 11 1,047 09-05-2008, Saat: 02:20 AM
Son Yorum: chuLsuzz péri!
  işte gene ben... CReATuRE 47 2,925 08-20-2007, Saat: 06:07 AM
Son Yorum: CReATuRE
  c!c!KIS=E gene beeeeen:) ciciKIS 138 4,610 04-10-2007, Saat: 07:44 PM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 06:06 AM