:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DogRu SöYLe Sen Bu DunYayA Nasıl GEldın!:)
seçici
experiance Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cnm uyku saatin gelmedımı senın Yoksa uzayda zaman dılımı eksıkmı saat farkı var demı ?hhehe kınıyorum senı bahhh kın kınn kınnnn kınadım ıstee
yoo dünyada saat kaçsa burda da öyle yane 02:22 hem ben daha uyumam uyku saatime çook var senin geldi galiba yane geldiyce gidebilirsin yaa gitmesende olur sen gidersen ne yaparım ben kimle eğlencem gitmeee:yikildim: allah için bak ben gitmeden gitme
Ara
experiance
ayYy CnMS BAK SIMDI olLDUmu hIC bEraber uyuruss senın ıcın KalIRIM TABI hehe sen yeterkı ıstee senın eglendıgın kadar bende senınle eglenıyorum sen bnm organık tavsanımsınn şekerrr seni Smile)
Ara
seçici
experiance Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayYy CnMS BAK SIMDI olLDUmu hIC bEraber uyuruss senın ıcın KalIRIM TABI hehe sen yeterkı ıstee senın eglendıgın kadar bende senınle eglenıyorum sen bnm organık tavsanımsınn şekerrr seni Smile)
ayy ayy ayy şımarıyorum ama olmazkii :yikildim: tatlım beniim zuhaha koptum lan gece gecec iyi oldu
Ara
experiance
Simarik kizda vefa aramak, Zehirde sifa aramaya benzer Smile

[b]∂σηт ƒσяgєт мє ηє συя вєηι тєякєтмє..(İŞE YARIYOO)
[/b]
Ara
forsa
bu dunyaya beni ruzgarlar getirdi buyuk ve fırtinali bi askin ruzgarlari Big Grin

( Yaradanimida unutmayayim cok sukur)
Ara
aKMeL
yaw gece vakti tartıştığınız şeye bakın Big Grin
seçici
experiance Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Simarik kizda vefa aramak, Zehirde sifa aramaya benzer Smile

[b]∂σηт ƒσяgєтмєηєσυявєηιтєякєтмє..(İŞE YARIYOO)
[/b]
aa canıım ben o kadarda şımarık değilim. . . neyse konuyu baya dağıttık yaa kapatalım burda msnde konuşurzz hıh gıcık
Ara
aKMeL
ya tartışmayı keselim hepinizi ben geitridm Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
seçici
gokhankgk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya tartışmayı keselim hepinizi ben geitridm Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
tamam yaa kızma aaaa:yikildim: bişey söyliycem ama beni uzaylılar getirdi buna eminol koptun yaa gece gece baya güldüm allahta sizi güldürsün amiin
Ara
experiance
seni Ben Guldurcemm Ama Neden (anladin Sen)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  inqiLizce mektup nasıl yazıLır bakın da qörünn ! scarface 8 1,215 04-02-2022, Saat: 07:05 PM
Son Yorum: wildfang
  Acayipçe Doğru :D YasSmin 16 879 06-09-2011, Saat: 11:13 AM
Son Yorum: YasSmin
  Hacker Nasıl Biridir Okuyun Öğrenin MaSaL 0 584 03-27-2010, Saat: 12:05 AM
Son Yorum: MaSaL
  nasıL öpüştüqünü merak ediomusun.? xD Durma bi tık dee =) duyqushh 12 1,018 05-14-2009, Saat: 06:07 PM
Son Yorum: xXjelib10Xx
  Admin&Mod Nasıl Kızdırılır??? deli yürek 10 771 05-11-2009, Saat: 09:38 PM
Son Yorum: deli yürek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:23 AM