:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DogRu SöYLe Sen Bu DunYayA Nasıl GEldın!:)
PaPaTYa_PReNSeS
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:selamun aleykum

abı uskudara burdanmı geciyo?

:yikildim: :yikildim: :yikildim: ------->Confusedmiley20:

Gercekten cok matrax bir konu olucagına emınım!!

keşke matrak bişi yapmak için uygun olan klasörümüzü seçseydin!!!
Ara
experiance
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: :yikildim: :yikildim: ------->Confusedmiley20:

Gercekten cok matrax bir konu olucagına emınım!!

keşke matrak bişi yapmak için uygun olan klasörümüzü seçseydin!!!

Boşa açmadık kankaa yaff konu işlerr ama benceee herkese tşkk Smile) benı pc dogurdu
Ara
seçici
experiance Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gercekten cok matrax bir konu olucagına emınım!!

Ben bu dunyaya uzaylılar tarafından getıırıldım ama donerken benı burda unuttular Smile):yikildim: :yikildim:
bende uzaylılar tarafından geldim yaa harbiden okulda herkes uzaylı diyo giyiniş tarzımı gören öle diyo ne varsa anlayamadım ben çok seviyorum uzaylıları :yikildim:
Ara
experiance
seçici Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende uzaylılar tarafından geldim yaa harbiden okulda herkes uzaylı diyo giyiniş tarzımı gören öle diyo ne varsa anlayamadım ben çok seviyorum uzaylıları :yikildim:

HIM MADEM UZAYLILAR YAPTI SENI SÖLE BAKIM ISMIN NE CNM ? :yikildim:
kocakulak mı? :yikildim: yada rockmetelyanConfusedmiley16:
BELKIDE GORUNTUN UZAYLIDIR YURUYUSUN FALAN DUSUNSENE YAVAS ADIMLARLA MERABA DÜNYALI BEN DOSTUM HEHE
Ara
seçici
experiance Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HIM MADEM UZAYLILAR YAPTI SENI SÖLE BAKIM ISMIN NE CNM ? :yikildim:
kocakulak mı? :yikildim: yada rockmetelyanConfusedmiley16:
BELKIDE GORUNTUN UZAYLIDIR YURUYUSUN FALAN DUSUNSENE YAVAS ADIMLARLA MERABA DÜNYALI BEN DOSTUM HEHE
haha çok komiksin gece gece koptum :yikildim: aa canıım beniim ismimi bilmiyon mu sen rockmetalyen Confusedmiley16:
yani beni görmeden krar verme bence görüntüme yane uzaylılar o tvlerde gördün gibi değil canıım avaş falan yürümezler sen nasıl yürüyorsan onlarda öle. . hiç şüphen olmasın sen nasıl yaşıyosan aynen onlarda öle :hihi
Ara
experiance
seçici Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haha çok komiksin gece gece koptum :yikildim: aa canıım beniim ismimi bilmiyon mu sen rockmetalyen Confusedmiley16:
yani beni görmeden krar verme bence görüntüme yane uzaylılar o tvlerde gördün gibi değil canıım avaş falan yürümezler sen nasıl yürüyorsan onlarda öle. . hiç şüphen olmasın sen nasıl yaşıyosan aynen onlarda öle :hihi

cvp vermıyorummm sadece resme bak dıyorum :yikildim: KOYARKEN TUGLERIM DIKEN DIKEN OLDU GOZLERINIZI KAPAYIN ISTEE SEÇİÇİ KOPTUMM :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
ufo.jpg

İşte Bir Uzaylı Otopsi Aşamasında.

Sizce Gerçek Mi Acabaaa.

karabaner2.JPG
Ara
experiance
kendını kesfetme sansıı al ıstee resmınn orda hahaa
Ara
seçici
işte benim smileyim bile varr :yikildim: bak ne güzell demi.hem senin o kaydun resim uydurma hıh öle bişi yok nerden bulduysan benim adresinde koymuşsun ufo.net ayy ben çok seviyorum bu uzaylıları :yikildim:
Ara
seçici
experiance Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kendını kesfetme sansıı al ıstee resmınn orda hahaa
zuhaha ben bi kere daha çirkinim buneki . . ..Confusedmiley16:
Ara
experiance
Cnm uyku saatin gelmedımı senın Yoksa uzayda zaman dılımı eksıkmı saat farkı var demı ?hhehe kınıyorum senı bahhh kın kınn kınnnn kınadım ıstee
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  inqiLizce mektup nasıl yazıLır bakın da qörünn ! scarface 8 1,215 04-02-2022, Saat: 07:05 PM
Son Yorum: wildfang
  Acayipçe Doğru :D YasSmin 16 879 06-09-2011, Saat: 11:13 AM
Son Yorum: YasSmin
  Hacker Nasıl Biridir Okuyun Öğrenin MaSaL 0 584 03-27-2010, Saat: 12:05 AM
Son Yorum: MaSaL
  nasıL öpüştüqünü merak ediomusun.? xD Durma bi tık dee =) duyqushh 12 1,018 05-14-2009, Saat: 06:07 PM
Son Yorum: xXjelib10Xx
  Admin&Mod Nasıl Kızdırılır??? deli yürek 10 770 05-11-2009, Saat: 09:38 PM
Son Yorum: deli yürek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:43 PM