:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yoqsa beni begenmiyorsunuzz
blue
uykucu_34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEENİNİOSS bu kelıme ne demek yawww...acaba ıstenmeden bır sey mı oluyorrr....:yikildim: :yikildim: :yikildim:
HIZLI YAZİM DERKEN YANLIŞ YASMIŞIM..HOŞSUN TATLISIN JNM:SmileALLAH SEWDİKLERİNE BAÄžIŞLASINSmile
Ara
uykucu_34
blue Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HIZLI YAZİM DERKEN YANLIŞ YASMIŞIM..HOŞSUN TATLISIN JNM:SmileALLAH SEWDİKLERİNE BAÄžIŞLASINSmile
tsk...ozaman..Confusedmiley17: Confusedmiley17:
Ara
roket55
yakısıklısın sen gardass hemseriii
Avrupalı Degilizki
Paramız Olsun

İzmirli Degilizki
Manitamız Olsun
Samsunluyuz Gardasım
Bırakında Kafamız
GÜZEL OLSUN DA??
Ara
uykucu_34
roket55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yakısıklısın sen gardass hemseriii
Avrupalı Degilizki
Paramız Olsun

İzmirli Degilizki
Manitamız Olsun
Samsunluyuz Gardasım
Bırakında Kafamız
GÜZEL OLSUN DA??
oy ula hemserimmm cıktı bır tane nese gadasım m.o bıde ımzayı kasla goz arasında carp tın heee...
Ara
blue_belial
ya kardes
sızan o karızmadan azcık bızede verde gulsun yuzumuz Smile))
allah nazardan saklasın dedıklerı gıbı kardes.
happy yeliz
uykucu_34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tsk canım senınde bagıslasın..ama ılk once bana...:yikildim: :yikildim:

çok espritüel bi arkadaşımızsın SmileSmileSmile:yikildim: :yikildim:
Ara
uykucu_34
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok espritüel bi arkadaşımızsın SmileSmileSmile:yikildim: :yikildim:
hic beceremem ama sen dıyorsan oyle olsun yawww:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
uykucu_34
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya kardes
sızan o karızmadan azcık bızede verde gulsun yuzumuz Smile))
allah nazardan saklasın dedıklerı gıbı kardes.
sen yeterkı ıste gadasım...:yikildim: :yikildim: ayıspsın yanııı..yorum ıcın tsk...:k:
Ara
rockçı/kız
wauwwwwwww yawuz seni buralardadamı görücektik ne iş manitamı ayarlıon bn sana ayarllim diğicem ama hep erkek war :yikildim: :yikildim: :yikildim: kız 1,2 tane war oda yoldan geçeni tutarsak nesee resmin çok hoş diğil:yikildim: :yikildim: espirikti güsel güsel idare işte:p bn senin manita war zannediodum galiba mazide kalmış allah sewdiklerine bağışlasın demiorum sora derim nasıl olsa tanıorum zuhahahahah nese acıdım bağışlasın olmamamış sevgiline:yikildim: :yikildim:
Ara
uykucu_34
rockçı/kız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:wauwwwwwww yawuz seni buralardadamı görücektik ne iş manitamı ayarlıon bn sana ayarllim diğicem ama hep erkek war :yikildim: :yikildim: :yikildim: kız 1,2 tane war oda yoldan geçeni tutarsak nesee resmin çok hoş diğil:yikildim: :yikildim: espirikti güsel güsel idare işte:p bn senin manita war zannediodum galiba mazide kalmış allah sewdiklerine bağışlasın demiorum sora derim nasıl olsa tanıorum zuhahahahah nese acıdım bağışlasın olmamamış sevgiline:yikildim: :yikildim:
kız buaraya katılan hep manıta yapmaya mı gelıyor bak bakım uye tarıhıme kacta burdaymısım sen evde oturup ders calısırekn bız burda ortam yapıyorduk canım benım...:yikildim: :yikildim: ..hadı sana bol sanslar...ablana slm :yikildim: :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  beni merak eden var mı yaa EyLuLce 44 3,118 04-09-2022, Saat: 05:57 AM
Son Yorum: wildfang
  Yoksam beni beyenmiyormusunuz :D riukeen 61 3,347 04-06-2022, Saat: 02:26 AM
  etikete gerek yok eskiler tanıt beni gokhan199 6 731 04-02-2022, Saat: 05:38 AM
  Yeni KayıT Oldum.. Herkesin beni tanımasını istiyorum :) zuzuCuq 100 3,982 09-27-2007, Saat: 08:38 PM
Son Yorum: zuzuCuq
  beyler ben nasılım? yoksa beni beyenmüyormüsünüz? :D:D:D:D:D:D:DD:D: djkarakin17 3 713 06-08-2007, Saat: 01:05 PM
Son Yorum: djkarakin17

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 02:10 PM