:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
son s?zlerin bunlar m? olcakt???
crazy_carsma
s?peer bir mektup sizlerle payla?mak istedim

Gittin... Hi? ac?madan,?n?m?zdeki engellerle sava?madan gittin... Oysa ne ?ok hayaller kurmu?tuk seninle, hepsini ezip gittin...?imdi g?z?mde bir damla ya?la kar??l?yorum sabah?.. ?nan y?re?im ?ok ac?yor. Bu gece sana binlerce defa hayk?rd?, a?lad?, par?aland? y?re?im: "DUR G?TME!" dedi.. Ama sen duymad?n, y?re?in duymad?.. Olsun be sevdi?im, sen hakl?s?n! Gidebildi?in yere kadar, hi? durma G?T! Kimbilir ka??nc? uykundas?nd?r ?imdi.. Bense hala gidi?inin ard?ndan ya?murlar ya?d?r?yorum.. S?yledi?in o s?zler hala kulaklar?mda ??nl?yor: "DEFOL G?T! DEFOL..." Beni su?suz yarg?lam??s?n, elime yabanc? bir el de?di sanm??s?n.. HAYIR! Yan?lm??s?n.. Bir sen vard?n bu y?rekte, olamazd? ba?ka y?rek.. Ama sen beni dinlemedin bile.. Ka? kez bitirdik, ka? kez enkazlar alt?nda kald?k ama bu son galiba kararl?s?n bu kez..

Oysa seninle her uzan???m?zda gelece?imizden, ?ocuklar?m?zdan, hatta dede nineli?imizden bahsederdik. Gelecek g?zel g?nleri anlat?rd?k birbirimize.. Hatta bazen heyecanlan?r, ?nce ben anlataca??m diye kavgalar ederdik. Her?eye ra?men ellerimizin bir olaca??na dair defalarca s?zler verirdik birbirimize.. Ama bunlar?n hepsi bir anda yand? ve bu gece de k?l oldu.. ?m?rl?kt?k........

Ama art?k yokuz!Hayallerde bile yokuz..Sana zaman derdim de k?zard?n hep.Bak zaman unutturacak i?te,ama izleri silemeyecek zaman...

Sen benim en g?zel g?nlerimdin... G?nler bitti, r?ya bitti, uyand?k bak: "YOKUZ!"
Sana son s?z?m Allah'a emanet ol ve in?allah seni hakeden biriyle mutlu ol! Ben seni hep iyi hat?rlayaca??m ama sensizken de bu ?ehirde hep ???yece?im...

HO??AKAL...
Ara
peri kızı
OFF JANIMM YAA BU NEE BOYLEE COKK SUGARRR BI MEKTUPMUSS HANNİİ NEYSEE ELINEE SAGLIKK NE DIYEMM
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Biliyormusun; Hayal Ettiklerim Bunlar Değildi... DarkLady 3 443 04-13-2022, Saat: 03:42 AM
Son Yorum: wildfang
  son s?zlerin bunlar m? olcakt??? crazy_carsma 6 577 04-10-2022, Saat: 09:26 PM
  son s?zlerin bunlar m? olcakt??? crazy_carsma 2 484 04-10-2022, Saat: 08:51 PM
  G?zlerin Stinq 1 408 04-07-2022, Saat: 12:12 AM
  Her Saniye g?zlerin biraz daha uzaklas?yor benden Stinq 3 400 04-06-2022, Saat: 07:33 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:41 AM