:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: HRANK DİNK'in sizce bir kahramanmı yoksa Vatan hainimi ?
kahraman
16.67%
1 16.67%
vatan haini
83.33%
5 83.33%
Katılımcı sayısı: 6 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
birazda ciddi olalım...
cagece
HRANK DİNK in 6 ay Türklüğe hakaretten mahkum olduğunu ve hala devam eden 2 davasınında devam ettiğini biliyomusunuz. Şimdi bir çok kanal bu şahsı kahraman gibi gösteriyo sizcede bi kahramanmı yoksa Vatan hainimi ?
Ara
lorient_19
BEN HRANT DİNK HAKKINDA DÜŞÜNDÄžÜM TEK ŞEY WE AKLIMDAN BİR TÜRLÜ ÇIKARAMADIGIM Bİ SÖZÜ WAR BENIM BU TOPRAKLARDA YAŞAMAK İÇİN GÖZÜM YOK SADECE ÖLMEK İÇİN GÖZÜM WAR BEN TÜRKİYEYİ ÇOK SEWİYORUM DEDİ WE AGLADI ŞİMDİ BANA SORUYOSUNUZ BU ADAM KAHRAMANMI YOKSA WATAN HAİNİMİ BENCE İKİ SEÇENKTE YANLİŞ BU ADAM BU ÜLKE İÇİN NE WATAN HAİNİ OLACAK BİŞİ YAPTI NEDE KAHRAMAN OLMAK İİÇİN BİŞİ YAPTI AMA KONUŞMALARINDA YAZILARINDA OKUDUGUM WE ANLADIGIM KADARI YLA ÇOK KARMAŞİK BİR KİMLİKLE KARŞİMİZA ÇIKTI WE GİTTİİ
Ara
PrinceSs
HİÇBİRİ çünkü hrant dink ne bizim için çoook ii bir şey yaptı nede çook kötü birşey.nE YAPtıysa hep kendi iliklerine işledi bunu bilelim!
*yaKaMoZ*
Tek önemli olan bence ve örnek olması gereken konu Hrant Dink için kendi için bişeyler yapmaya çabalamsı ...yani bi düşünün adam kimsesizmiş fakat en azından bi görüşü var iyi yada kötü...şu yada bu...asıl önemi olan bi davası var yani kendini türklere tanıtmak..ha bunu yanlış yapmış doğru yapmış bu tartışılır fakat bu konudaki tek diyebileceğim şey önünde kimse olmamasına rağmen bi görüşü var..
keşke her kimsesiz yetişen insanın böle kendine ait düşüncesi olsa...ama aileleri olanlar bile nası durumda...
Ara
yaraliyureq
eet vatan hayini...
Ara
cagece
teşşekkürler yaralıyürek...
Ara
mavi ay
bence vatan haini
Ara
Masal_yuzLu
ezgi 11 yaşında
yaralıyürek : 16
mavi_ay : 15

Birisinin vatan hayini olduğunu bilmek için yayınladığı ve yayınlmadığı..
düşündüğü ve düşünmediği..
Vatan için yapacakları ve yapacakları...
düşünceleri Ve düşünürken çıkarlarını ÇOK iyi bilmek gerekir!..

Sevgili gasteci '' HRANK DİNK '' Ne sizin yaşınız onun vatan hayini demeye yeter Nede bilginiz...
İlk önce VATANINI en çok SEVEN VATANINDA ölendir!..
ki zaten bunu gösterdi...
Bilmeden yorum yapmayın.. yapıyorsanız NİÇİN vatan hayini olduğunu belirtin?
Ru şat olsun ve Değerleyile öldü... Herkese kısmet olmaz DOÄžRU BİLDİÄžİ YOLDA ÖLMEK!...

Hz.. ibrahim ateşe atıldığında.. bir güvercin gagasına su koyup ateşe gider...
......
Gagandaki su ateşi söndürmez diyenlerede..

'' O UÄžURDA ÖLÜRÜM DEMİŞ ''....

HRANK DİNK KENDİDE O UÄžURDA ÖLENLERDEN...
ALLAH rahmet eylesin.
Ara
ZeNiTH
ArkadaşLar vatan Haini DeğiL ...
Bir Ermeni Türkiyeye geLmiş Türkiyeye Adamış Kendini Neresi Vatan Haini Bunun...
Ona BakıLırsa Kaç Tane Davası oLan Devlet Başında AdamLar Var...
O Zaman OnLarda Vtan Haini...
Benim Tek Derdim Şudur...
Hrant Dink Fikirleri ve GörüşLeri Sayesinde o Kadar AnıLdı o kadar Slogan AtıLdı...
Vatan İçin Sadece Fikir Verdii...
Ama Bizim şehitlerimiz Bu vatan İçin CanLarını Verdi Vatan İçin Savaştı Ama Onların Arkasından SLogan AtıLmadı...
Vuranlar 32 Saatte Yakalanmadı...
Hatta İlgiLenilmedi Bile...
Hrant Dink Sadece bu vatanı Sevdi...
Doğru Bildiği Yolda Öldü...
Ama Şehitlerimiz Bu vatan İçin öldü...
Hrant Dink ne Vatan hainidir Nede kahramandır...
O Bir Gazeteci Fikirlerine Saygı Duyulan Bir Gazeteci...
Asıl Kahraman Şehitlerimiz...
RuhLarı Şad OlSun ....
MekanLArı Cennet Olsun...
w00w
Oraya bir seçenek daha koyulmalıydı HİÇ BİRİ diye... Yorum yok...

Tek söyleyebileceğim, ölmesiyle yazmakta bulunduğum romanın (denemenin desek daha iyi olur) kendi tarafımdan yırtılmasına sebep oldu. 86. sayfadaydım Big Grin Konusu Türkiye'nin 2. kurtuluş savaşıydı... Bir nevi kurgu...

Yırttım çünkü öldürülmesi, denememdeki bir karakterle benzeşiyor. Sonuçta taklit gibi görünecekti... Umarım denememin daha sonrası da benzeşmez bu olaylarla birlikte...

Bence DINK sıradan biriydi... ( Belki de bir zamanlar yazmaya çalıştığım karakterden etkilendiğim için böyle düşünüyorum Smile )
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendinizi birazda olsa tanıyabilirsiniz ?? >>€C€<< 7 512 08-30-2008, Saat: 10:10 PM
Son Yorum: chuLsuzz péri!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 07:31 AM