:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kapal? Kalpler ?ar??s? ..
ROSE
Yaln?zsam yaln?z?m can?m, benden baska kime ne bundan ?

Evet ben konusuyorum duvarlarla, aynalarin karsisinda say?yorum y?z?mde b?rak?p gittigi ?izgileri...

G?zel sa?lar?m? da kestim tutam tutam, ?st?ne basa basa gittigi kalbimi de sIk?st?ran benim.

Sigara i?erken ellerim titriyorsa, ya da bir bardak suyu bile yar?da b?rakacak kadar t?kan?yorsam kime ne?

Hep yanl?s biliyorsunuz, ya?murdan sonra degil, ben a?lad?k?a ba?lar?m g???n beline o renkli ku?ag?...Ben sustukca bekareti bozulur g?ky?z?n?n, gece iner, renkler biter. Suskunluk da birseydir evet ama; bu kadar da sessizlik i?imi eziyor. Gidenin nefesi ensesinde, kalanin be? parmag? yakas?nda oluyor hayat?n...

Bir yuzu astarl?, bir y?z? yamal? hayat;
sen misin benim y?z?m? b?yle asan?

Sabah erkenden uyanmay?, bir ?ingenenin onunden gecerken anneme ?i?ek almay?, k?sa mesafeleri y?r?yerek gitmeyi unutturan? Beni h?z?nden bir prens edas?nda ama bir rapunzel masali k?vam?nda kurtaran? Ger?e?e ??kmaya ?al?st?k?a da gittik?e masalla?t?ran?

Kapali Kalpler ?ars?s?'n?n ?n?nde sevdalara yem atanlara neden hi? k?zm?yorlar da sonra aglayinca sa?malayan ben oluyorum? Neden once burusturulup f?rlat?lm?s bir hasret mektubu, sonra a??zdan ??kan bir veda s?z? ve sonrasinda da a??zda tadi kalan bir hanimeli ?z? oluyorum?

Simdi bir bir isIklarini s?nd?r?yorum kentimin, kapatiyorum kapilarini tum acik denizlere.Yarama sarilip susuyorum. Kis geldikce sevdalarimi sarartip dokuyorum. Asktan cikarilmis, ayriliga bolunmus, toplama ve ucuz bir yalnizligim ben.

Benim sevdamla bu sehrin bogazi tikandi kaldi.

Ve ben bu sehirde sensizken bilsinler ki;
gelmez biraraya Istanbul’un iki yakasi...
Ara
*TATLI BELA*
bence sen şair olmalıymışsın...süpersin sen ya....
in_love_girl
bu senin yazınmı canım...
öyLeyse harika gerçekten..
değiLsede emeğine saqLık harika bi payLaşım..
Ara
ROSE
ben teşekkür ederim arkadaşlar beğenmenize sevindim...bana ait olmasa da anlatılanlarda bende varım ...yaşadıklarımı yazılarda bulabiliyorum her ne kadar bana ait olmasa da....
Ara
*TATLI BELA*
canım benim sen her zaman yaz...ben genel de böyle şiirle falan hiç işim olmazdı bugünlerde çok okumaya başladım.....yazdıkların çok hoş....
ROSE
teşekkür ederim canım ne mutlu bana beğendirebiliyorsam ....
Ara
RomantiK_Genç
Güzelmiş Canım Saol
ROSE
rica ederim canım beğendiysen ne mutlu bana ...
Ara
RomantiK_Genç
Bay?ld?m:p
ROSE
oy oy oy .SmileSmile.teşekkür ederim....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ayn? Atan KaLpLer €BeRimSin 1 465 04-04-2022, Saat: 03:01 PM
Son Yorum: wildfang
  Kalpler? Tiklayin Arkada?lar!!! İLAYDA 13 1,415 04-03-2022, Saat: 04:03 PM
Son Yorum: wildfang
  Kirik kalpler Ülkesİ MaSaL 0 484 09-03-2010, Saat: 01:21 PM
Son Yorum: MaSaL
  Buzdan Kalpler.... DarkLady 6 1,402 10-23-2008, Saat: 04:59 AM
Son Yorum: rapunzel

Hızlı Menü: