:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: kız arkadaşına etek giydirirmisin giydermezmisin
giydiririm
0%
0 0%
giydirmem
100.00%
2 100.00%
Katılımcı sayısı: 2 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiz Arkadaşina Etek Giydirirmisin Giydirmezmisin..???
carpediem
BEN YETERİNCE İNCELEDİM CARPEDİEM BENCE O BAHSETTİÄžİN SİTE YÖNETİCİLERİNİN BİRAZ DA SENİ İNCELEMESİ GEREKİYOR. BURASI DOSTLUK VE ARKADAŞLIK SİTESİ UNUTMA. SENİN YAKLAŞIMIN BURAYA PEK UYMUYOR........

bence incelenmesi gereken ben değil sensin ben de senin kadar pekala biliyorum buranın dostluk ve arkadaşlık sitesi olduğunu..
CReATuRE
mini etek değilse ne sorun olabilir ki arkadaşlar dimi ama Big GrinBig GrinBig Grin
carpediem
sana katılıyorum serhat tekrar tüm üyelerden özür diliyorum...
CReATuRE
ya arkadaşlar gerçekten böyle konular yüzünden tartışma ortamı yaratmayalım...carpediemin kendi düşüncesi bu yönde olmuş herkesinde düşüncesi farklı olabilir ama art niyet hiçbir zaman yoktur...lütfen böyle konular yüzünden birbirimizi kırmayalım unutmayın ki biz bir aileyiz...
experiance
bizz aileyizz yaf Smile)) yapmayın lütfenn
Ara
ZeNiTH
Bize Gülmek Yakısır Kavga Etmek Degil Hep beraber İlerlemek Yakısır Aramızda Tartısma Çıkarmak Değil Muckk Seviorum Herkesii Gülünn Millet Az Yaa Big GrinBig GrinBig Grin
MorciveT
Birisi kız arkadaşım olmuş ise ona güvenimin sonsuz olduğunu belirtir... Eğer etek giymek istiyosa, giyebilir... Kız arkadaşımı ben yanıma bir eş, duygularımı ve hislerimi paylaştığım bir dost olarak görürüm, piyon gibi değil, burcumda İkizler.
Ara
Firari Fırtına
carpediem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herkes istediği konuyu açmakta serbesttir ama bu şekilde böyle değil.... gereksiz boş konular açmak hiç hoş değil..

Bu cümle yi iyi okuduğunuzda , ne kadar güzel ve özveriyle yazıldığını anlayacaksınız . Lütfen bir daha tane tane okuyunuz ... Cümlelerin tümüne harfiyen katılıyorum .. Böyle anket , böyle konu ve böyle iş olmaz . Tartışılması bile lüzumsuzdur ...

Sevg ...
Firari Fırtına
Konu hakkındaki görüşlerim ise şunlardır ....

Çalma elin kapısını , el gelir çalar senin kapını ... O kadar ... Kim giydirir kim giydirmez kişisel dir bu ...

Sevg ...
forsa
kardesim etek uzunmu kısa mı bunu tartisilcak konu degil bence insanlardaki sapiklik zihniyetini konusalim insanin icinde art niyet olmasin ama gunumuzde massallah baska sey dusunemez olmusuz daha fazla acmak istemiyorum...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sewgiline mini etek giydirirmisin.... Qetesh 64 3,448 06-18-2011, Saat: 09:07 AM
Son Yorum: YasSmin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 08:53 PM