:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: kız arkadaşına etek giydirirmisin giydermezmisin
giydiririm
0%
0 0%
giydirmem
100.00%
2 100.00%
Katılımcı sayısı: 2 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiz Arkadaşina Etek Giydirirmisin Giydirmezmisin..???
carpediem
biraz daha mantıklı anketler oluşturursak hep beraber oylar yorumlarız...
EYVALLAH
carpediem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herkes istediği konuyu açmakta serbesttir ama bu şekilde böyle değil.... gereksiz boş konular açmak hiç hoş değil..
ona göre gereksiz deilmiş ki böle konu açmışş bana görede gereksiz deildi..admin bile cevap yazıosa bu konuya gereksiz bi yer göremedimm......
Ara
lorient_19
walla ben karişmam ne giyerse giysin kendine neyi yakiştiriyosa onu giysin kızı aldık diye el koymadık oda özgür olabilir OGLAK BURCUYUM
Ara
isyanbitmez
biraz daha mantıklı anketler açalım. şimdi karşımıza bir sorunsal çıkıyor. açtığımız anketin mantığa uyup uymadığını öğrenip mi açıcağız?

bir de şu var arkadaşın açtığı konu hakkında bu şekilde konuşamazsın!
"gereksiz boş konular açmak hiç hoş değil.." ne yani açtığımız anketin senin tarafından gerekli ve dolu bir konu olduğunun tasdiki mi gerekiyor.

konuya gelince daha net bir soru olmalı etek var etek var Smile
carpediem
açerken biraz düşünüpte açarsan sorun olmaz....

eğer bir konu gereksiz boş yere açılmış ise konuşurum.....

ne yani açtığımız anketin senin tarafından gerekli ve dolu bir konu olduğunun tasdiki mi gerekiyor.

malesef her forum sayfasın da olduğu gibi her açılan konu site yöneticileri tarafından inceleniyor ve kurallara uygun değil ise kapatılıyor biraz incelersen..

carpediem
böyle gereksiz bir tartışma yaşandığı için tüm duygusuz.com üyelerinden özürdiliyorum.[ kendi adıma )........
isyanbitmez
carpediem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:açerken biraz düşünüpte açarsan sorun olmaz....

eğer bir konu gereksiz boş yere açılmış ise konuşurum.....

ne yani açtığımız anketin senin tarafından gerekli ve dolu bir konu olduğunun tasdiki mi gerekiyor.

malesef her forum sayfasın da olduğu gibi her açılan konu site yöneticileri tarafından inceleniyor ve kurallara uygun değil ise kapatılıyor biraz incelersen..
KULLANDIÄžIN İFADELERİN GİTTİÄžİ YÖN HİÇ İYİ DEÄžİL. BUNA DİKKAT ETMİYORSUN. BU SENİ BU ŞEKİLDE İKİNCİ GÖRÜŞÜM. EÄžER AÇILAN KONUNUN BOŞ VE GEREKSİZ OLDUÄžUNU DÜŞÜNÜYORSAN BİR SİTE YÖNETİCİSİ OLARAK BUNUN İÇİN YAPILMASI GEREKEN NE BİLİRSİN AMA KESİNLİKLE SENİN YAPTIÄžIN ŞEKİLDE OLMAMALI. BEN SANA KONUŞAMAZSIN DEMEDİM DEDİÄžİM, BU ŞEKİLDE KONUŞAMAZSIN. AÇTIÄžIM BİR KONU İÇİN ONUN BOŞ OLUP OLMADIÄžINI,GEREKSİZ OLDUÄžUNU SÖYLEMEK SENİN VEYA BİR BAŞKA SİTE YÖNETİCİSİNİN HAKKI DEÄžİL. AÇTIÄžIM KONUYA DEÄžERİNİ BEN VERİRİM. EÄžER SİTEYE UYGUN DEÄžİLSE KALDIRIRSIN, KİLİTLERSİN ÇEŞİTLİ MEKANİZMALAR VAR.

BEN YETERİNCE İNCELEDİM CARPEDİEM BENCE O BAHSETTİÄžİN SİTE YÖNETİCİLERİNİN BİRAZ DA SENİ İNCELEMESİ GEREKİYOR. BURASI DOSTLUK VE ARKADAŞLIK SİTESİ UNUTMA. SENİN YAKLAŞIMIN BURAYA PEK UYMUYOR........
isyanbitmez
benim yazdığım mesajı sildin mi ?
ZeNiTH
Kavga Etmeyin Arkadaşlar yaa Sad
Forumda Diğer Kişilerin Fikri Alınmak İstenmiş Ve Gayet Düzgün Bir Konu Neresi Saçmaki hem.. Neyse Alevlendirmiyim ben Big Grin

Tamam Kavga Etmeyin Eteği Ben Giyer Dolasırm Forumda Big GrinBig GrinBig Grin
carpediem
iide ne konuşmuşum ben sadece açılan gerçekten çok gereksiz bir konu olayları çarpıtıp büğütme bakıyorum da bu çok hoşuna gidiyor bu da benim seni 2. kez görüşüm oluyor.. uzatmak istemiyorum bu konuyu kapatıyorum...ben ce sen yaklaşım görmemişsin...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sewgiline mini etek giydirirmisin.... Qetesh 64 3,447 06-18-2011, Saat: 09:07 AM
Son Yorum: YasSmin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:00 AM