:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: kız arkadaşına etek giydirirmisin giydermezmisin
giydiririm
0%
0 0%
giydirmem
100.00%
2 100.00%
Katılımcı sayısı: 2 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiz Arkadaşina Etek Giydirirmisin Giydirmezmisin..???
Masal_yuzLu
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben çaktırmam korkma
Direk çakarım...Smile

allah korusunSmile)))

aşkım benim yav ben şey diye dedim Hani erkekler baksın diye kızlar giyinir o bakımdan
yani örnek misal işteSmile

ne çakıyorsun aip Smile
Ara
MasaL_perisi
Masal_yüzLü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah korusunSmile)))

aşkım benim yav ben şey diye dedim Hani erkekler baksın diye kızlar giyinir o bakımdan
yani örnek misal işteSmile

ne çakıyorsun aip Smile

Çivi çakıyorum çivi Smile
Çivi çakmak aip mı...Smile))))))))

Korkma aşkım hiç acımaz...Smile
Ara
Masal_yuzLu
deli SmileSmileSmile
Ara
yaraliyureq
coq istiosa tabikide qiyebilirWink
Ara
experiance
ne konu acmısım tuttu bayaa Smile) ama tşk eden yok
Ara
yaraliyureq
o zaman iLk teskr benden ...teskurlerWink
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
experiance Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kardesıme katılıyorum benım goremedıklerımı mıllet nıe gorsun (yanlıs anlasılmasında) etek yasakk ?

Valla arkadaşım evirdim çevirdim ama bu cümleni yanlış anlamamak için elimden geleni yaptım.Nihayetinde de yanlış anlamadığımı anladım.
Öncelikle bu cümlenden ötürü seni kınıyorum!! Hiç hoş olmayan bi cümle sarfetmişsin.Bu 1.

2. kıyafet ne için giyilir? Etek yada pantolon yada elbise, yada şalvar vs.. vs..Sırf kendini teşhir etmek için mi? TAbikide hayır edebiyle adabıyla biz insanlar vücudumuzu kapamak için giyiniriz değil mi?

bu cümlenden sanki etek giyen bayanlar kendilerini teşhir etmek için giyiniyorlar edası yaratmışş.

Hiç bir bayan eteği kendini teşhir etmek için giymez.Lütfen cümlelerinizin nereye gittiğine dikkat edin..
saygılar
eSeNKaLıN...
Ara
yaraliyureq
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla arkadaşım evirdim çevirdim ama bu cümleni yanlış anlamamak için elimden geleni yaptım.Nihayetinde de yanlış anlamadığımı anladım.
Öncelikle bu cümlenden ötürü seni kınıyorum!! Hiç hoş olmayan bi cümle sarfetmişsin.Bu 1.

2. kıyafet ne için giyilir? Etek yada pantolon yada elbise, yada şalvar vs.. vs..Sırf kendini teşhir etmek için mi? TAbikide hayır edebiyle adabıyla biz insanlar vücudumuzu kapamak için giyiniriz değil mi?

bu cümlenden sanki etek giyen bayanlar kendilerini teşhir etmek için giyiniyorlar edası yaratmışş.

Hiç bir bayan eteği kendini teşhir etmek için giymez.Lütfen cümlelerinizin nereye gittiğine dikkat edin..
saygılar
eSeNKaLıN...

AmaN DİKKAT papatya prensese dalasmayınSmile

yhaaa sefqiLişm qiymeq istiosa qiysin ne oLcaq saNqiTongueSmile
Ara
experiance
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla arkadaşım evirdim çevirdim ama bu cümleni yanlış anlamamak için elimden geleni yaptım.Nihayetinde de yanlış anlamadığımı anladım.

saygılar
eSeNKaLıN...

PAPATYAM PRENSESIM YAFF KIZDINMI COK SORRY AMA ICIMDEN KOTU SEY DEMEK GELMEDI DEDIYSEMDE KIMSEYE ZZARARIM OLMADI BENCE KIS SEVGILIMSE GIYMEMELI BE ARKIM YANI NEDEN BASKASI GORSUNKI ONU KISKANIRIM WALLAA
KISKANIM BEN
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sewgiline mini etek giydirirmisin.... Qetesh 64 3,447 06-18-2011, Saat: 09:07 AM
Son Yorum: YasSmin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 05:34 PM