:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
~~itiraf ediyor vede soruyorum ~~~~
*yorgun*
Itiraf ediyorum vede soruyorum lütveb cvp verin.seviyorum onu ne yaparsa yapsin .ama sanki cok belli ediyorum oda beni seviyor gibi görünüyor bazen ,öyle güven veriyor ama birde bana baglanma diyor,sonra bakda bayanlarada msn den bana yoladiklarini ögrendim.cok kizdim ona diyemedim .ama geri ne yaprsa yapsin dayanamiyorum msj yolluyorum .iyimi yapiyorum kötümü msj cvp veriyor ama o bana son zamanlar hic bende önce yazmadigni fark etdim ,bu adam beni sevmiyor deyilmi .sonra bazi önemli sifreler veriyor ,inan sasirdim yaaa Allahahim bir kapi ac diye yalvariyorum Arladaslar dua edin dogru görmem icin bende sizlere dua ediyorum Allaha emanet olun ins.
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
ben bişi anlamadım Smile
ama rabbim gönlüne göre versin inşallah
Ara
CaNaT
valla arkadaşım bence kendini fazla kaptırmazsan
senin için iyi olur eğer onun hakındaki düşüncelerini
değiştirmezsen sanki sonunda sen üzülecekmişsin gibi gözüküyor benim açımdan tabi
Ara
blue_belial
iki damla yaş
sevgiden kalan.

hersey ıstedıgımız gıbı olmaz ama
ıns senınkı olur.
monita
bu msndekilere fazla inanmayin yaw : )
yine de Allah cc seni de mutlu etsin tabii ki .
Ara
ZeNiTH
Msn den Bahsediyorsan Arkadaşım Aşk Nerde Geleceği Belli Olmaz Ama Sağlıklı Bi İlişkin Olmaz Göremezsin Elinden Tutamazsın Gezemezsin Tozamazsın Vb... Msn den Ona Sevgini Veremezsin... Ama Yinede Sen Bilirsin...
*yorgun*
evet cok dogru konusuyorsunuz,elinden tutamiyorum isdedigimde göremiyorum bana isdedigin an araya bilirsin diyor ama kendi .aramiyor bu bence bana merhamet etdigi cin öyle diyr veya kendi egosunu tatmin ediyor zaman ben nerdeyim o nerde ,bir gün öyle umut veriyor öyle .sanki her an yanim daymis gibi .ama bazem öyle soguk duruyor .sanki buz gibi .inan böyle bir sey ilk defa yasiyorum .yasimda var öyle gence bir deyilimki geclik sevdasi deyim .inanin bilgi sayari sirf ona bir sey yazayim o varsa slm vereyim ya bazen kendimi hic gibi hissediyorum ,ben kendine alisdirsi ,bazen su yabani hayvanlari kendilerine nasil alisdiriyorlar diye bir belgesel izlemisdim .o hayvanlar o insanlar önce iyi davraniyorlar öyle iyi sekerler vererek alisdiyorlar sonra ,dövselerde kovsalarda gitmiyor ,inan bana bazem hic misim gibi davraniyor kahrimdan ölüyorum yaaa ben manyakmiyimSmile) ay kusura bakmayim sisizde kafanizi sisirdim Sad birde var beni deli gibi sevdigni söylüyor .ama ben ona zerre kadar bir sey hissetmiyorum onuda dedim ayipmi etdim acaba ay öyle yoruldum her seyden
Ara
ZeNiTH
Bence Bırak Arkadaşım Senin İçin En İyisi Olur Smile
ÐŽeşaren
evet emrehanin dedigi gibi, ben öLe kisiLeri iyi biLirim. Acik söLemek gerekirse o oynuyor....

Ugrasma hic güzeLim
Ara
ZeNiTH
Evet Bende Cok iyi Biliyorum Asla Bi Sonunuz Olmaz Sanaldan Reele Çevirmedikçe Sürekli Sanaldan Dvm Edersen Bi Sonunuz Olmaz Ve Yalan Söyler Sana Güvenme Bence Smile

İlişkini Kötülemek İstemiyorum Ama Yanlış Anlama Karar Senin Sonucta Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bi itiraf daha djseninim 6 412 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: wildfang
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 407 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 968 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,173 04-14-2022, Saat: 03:17 AM
  itiraf ediyorum EyLuL 101 4,806 04-11-2022, Saat: 08:22 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:18 PM