:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
unutamıyorum. utanıyorum
cagece
bu siteni nerden buldum bilmiyorum. daha yeni üyeyim ve ilk yazım. kendimi boşlukta hissediyorum. unutamıyorum Sad Sad Sad Sad Sad Sad
kendimi aptal gibi hissediyorum. kendimden utanıyorum. artık tekrar aşık olmak istiyorum.
Ara
happy yeliz
bunda utanılacak bişey yok herkes sevmek sevilmek ister bu insanların doğasında var böle düşünmemelisin herşeyin bi zamanı var SmileSmile
umarım aşık olur sever ve sevilirsinn çünkü dünyadaki en güzel şey aşktır bence o zaman dünyanın en mutlu insanı hissedersin kendini seninde mutlu olmayı istemen gayet doğal utanamna hiç gerek yok
uımarım mutlu olursun SmileSmileSmile:
Ara
*yorgun*
slm Ask dan utanilmaz .ama sevdigin seni sevmiyor .senin sevginle alay ediyorsa isde ozaman insan kendini ,kötü hissediyor.su gönül denile sey öyleki sana sevgi sunmayak insani seviyor azen .ama bende önceki arkadasin dedigi gibi her seyin bir zamanni var buna inaniyorum .insan oglu unutuyor yasadigi aciyida tatliyida maalesef.diyorm güzel olan seylerde unutulmaya mahkum oluyor.ama bazen iyikide unutma dene güzel sey varmis diyorusun bazen .hep aci hissetsek haglimiz ne olurdu deyilmi,bende kapildim,sevmem gerek insani seviyorum biliyorum oda bana merhamet etdigi icin iyi davraniyor nasil beni sevdigni bildigim insan merhamat duyorsam .biliyorum aci ama dedimya su gönül denen sey cok deyisik birsey seni sevenideyilde seni sevmiyeni seve biliyor insan ,cok dua ediyorum Rabbim ins. dualarimi kabul eder de kapildigim bana fayda vermeyen sevdayi cabuk unuturum .
Ara
berker_tatanga
:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: utanmakda haklısın utannnnnnnnnnnnn:yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:34 AM