:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Küçüğüm
ZeNiTH
Aynı sokakta oturuyorduk.
Her gün bir kızla geliyordu eve.
Adı ESRARENGİZDİ.Her kes onun hakkında farklı şeyler söylerdi.fakat kimse gerçeği bilmezdi kirli sakalları vardı.
yeşil gözlü kumraldı.mahallenin kızları hayrandı ona.bense nefret ederdim. hiç kimseyle konusmaz sadece gelir gecerdi.bir gün onunla yolda karsılastık.cok güzel bir yüzü vardı.bana gülümsedi şaşırdım.ama yinede onu sevmiyordum.fakat o cok farklıydı.gece boyunca lambası yanardı.uyumak yerine onun evını seyredıyordum.onu sevmedıgım halde her seyı ıle ılgılenırdım.yavas yavas onu gozlemeye basladım.o an anladımkı hep kendimi kandırmışım. ona karşı hissettigim şey sevgiymiş. artık o eve gelmeden uyuyamıyordum .yanına gelen kızları kıskanırdım.herkez onun kötü oldugunu söyleyınce hep onu savundum.onunla karsılasmak ıcın kapıda dururdum.onu yıne yolda gordum bana goz kırptı.yanımdan gecerken onu cagırdım.acelem var KÜÇÜÄžÜM dedi .bana aramızdakı yas farkını hatırlatmıstı.eve gıdıp sabaha kadar aglamıstım.karar verdım ona askımı ılan edıcektım.yolunu gozledım.bır gun onu gelırken gordum peşine dustum o eve gırdı bıraz bekleyıp kapıyı caldım actı ne var KÜÇÜÄžÜM dedi.SENİ SEVİYORUM dedim.EVET dedi.ne evet dedim konusmadı.kosarak dısarı cıktım.1 ay boyunca evden cıkmadım.1 gun kızlarla konusurken ambulans geldi... onun evıne gırdı sedye ıle onu dısarı cıkardılar onumuzden gecerken bende seni KÜÇÜÄžÜM dedi. ve gozlerını yumdu.kıp kırmızı oldum herkes bana bakıyordu. ağlayarak kosmaya basladım.aksama kadar sokakta gezdım.goz yaslarım durmadan akıyordu.sonra eve geldım.annemler ondan bahsedıyordu.sevdigi bir kız varmıs.ailesi evlenmesine izin vermeyince kız evden kacmıs.sokak serserılerıde onu oldurmus.eve getırdıgı kızlarda evı olmayan kızlarmıs kimi sevdi ise ölmüş...Çok sevip acı cekmiş intihar edip hastaneyi aramış polisler evin duvarında KÜÇÜÄžÜM yazısını bulmus KÜÇÜÄžÜM sende ölme yazıyormus bende seni sevdim sevdiklerim gibi sende ölme diye ben öldüm KÜÇÜÄžÜM...
ÐŽeşaren
Cok güzeL yaa...gercekten ...
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım
Yüreğindeki mutluluklar eksik olmaması dileğimle
Ara
ZeNiTH
Teşekkürler Arkadaşlar Big Grin Saat 4:45 Duygusuzdayım Heheh Big Grin
*TATLI BELA*
çok güzel tşklr....
happy yeliz