:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çılgın Dersane
CReATuRE
spacer.gif
aaapn2.jpg

vizyon tarihi : 26 ocak 2007
bitiş tarihi : 15 mart 2007
yönetmen : faruk aksoy
oyuncular : tuğra ünsal , yağmur atacan , alp kırşan...
türü : komedi
süre : 100 dk.

Filmin konusu : İstanbul Özlem Dersanesi'nin sahibi olan Kick Box Hadi, torunu Özlem ile beraber iflas etmek üzere olan dersanelerini kurtarmak için öğrencilere promosyon olarak tatil hediye etmeye karar verir. Dersanenin eski öğretmenlerini de tatil köyüne davet etmeleriyle hikaye başlar. Ancak dersanenin iflastan kurtuluşu için bu tatil promosyonu da yeterli olmayacaktır. Bu arada öğrencilerden Kerem (Mehmet Aslan) ile Özlem arasında bir yakınlaşma başlar. Bu sırada, Özlem'in dersaneyi kurtarma umutları tatil köyüne gelen bir faksla yeniden canlanır. Faks dersaneler arası para ödüllü bir yarışmanın davetini içermektedir. Özlem dedesini bu yarışmaya katılmak konusunda ikna eder. Böylece hem öğrenciler, hem de öğretmenler için eğlenceli ve bir o kadarda heyecanlı bir macera başlar. Dersanenin geleceği öğrencilerin bu yarışmayı kazanmalarına bağlıdır.

cilgin_dersane04.jpg

cilgin_dersane01.jpg

cilgin_dersane06.jpg
carpediem
izlenmesi gereken bir film... paylaşım için teşekkürler aziz...
CReATuRE
bencede izlenmesi gerekli güzel bir filme benziyor...bende yakın zamanda gitmeyi düşünüyorum...
*TATLI BELA*
evet güzel bir filme benziyor tşklr.......
blue
GİDİN GİDİN..ÇOK KOMİKK.DENİZDEN DERSE DERSTEN DENİZEBig GrinBig GrinBig GrinBEN İSLEDİM COK BEÄžENDİM TAWSİYE EDİORUMMM..
Ara
verruckt
gerçekten çok gsl bende gittim izledim manyakk bi film yaa Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
experiance
Evet fılm gercekten hoş fılm hatta klibi var şarkısıda çok guzel bulunca paylaşıcam forumda tşklerr!!
Ara
EYVALLAH
bende gitmeyi düşünüyordum......saol bilgiler içinn
Ara
SempatikKız
bnde bnde gitjemde hawa sartlarından dolayı gidemiom chok souk hawa evden dısarı cıkamıom walaBig Grin
Ara
verruckt
experiance Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet fılm gercekten hoş fılm hatta klibi var şarkısıda çok guzel bulunca paylaşıcam forumda tşklerr!!

ben buldum stn çok gsl ikide bi onu dinliom
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çılgın Dersane BiRiciGim 0 610 03-08-2008, Saat: 05:12 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  ÇıLgın dershane kampta BeSeBiH-Mask 0 664 01-15-2008, Saat: 05:49 PM
Son Yorum: BeSeBiH-Mask
  ah su cilgin turkler soyle 0 641 08-17-2006, Saat: 07:19 PM
Son Yorum: soyle

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi