:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kadinlar Ona Bayiliyor..
carpediem
justinah2.jpg

Günümüzün en ünlü pop yıldızlarından ve en seksi erkeklerinden biri Justin Timberlake. Yaptığı her işle takdir edilse de, özel hayatı ile birçok spekülasyona malzeme oluyor. İlk başta çocukluk arkadaşı Britney Spears ile dört yıllık ilişkisinin bitmesiyle büyük bozguna uğrayan Timberlake, aktris Alyssa Milano ve şarkıcı Janet Jackson'la kısa süreli aşklar yaşadı. ABD futbol ligi final maçındaki şovunda Timberlake'in el hareketiyle Jackson'ın tek göğsünü açması ve bir konserinde şarkıcı Kylie Minogue'un kalçasını avuçlamasıyla sansasyon yarattı. Şimdi de dört yıllık sevgilisi Cameron Diaz'dan "yoğun iş temposu" bahanesiyle ayrılan Timberlake, teselliyi Hollywood starı Scarlett Johansson'da arıyor.

Mickey Mouse Kulüp günlerinden 'NSync'e 81'de Memphis'te doğan Timberlake bir kilisede koro yöneticisi olan Randall Timberlake ile Lynn Harless'in ilk çocuğu. 1985'te boşanmalarının ardından babasının yaptığı evlilikten Steven ve Jonathan adında iki üvey erkek kardeşi var. Annesi eskiden bankacı olan şu an ise JustinTime Entertainment'ın yöneticisi Paul Harless'la evli. Şu an Los Angeles'ta iki köpeği ile birlikte yaşıyor.

Timberlake ilk kez 1993'te, geleceğin yıldızlarının seçildiği Orlando'daki Mickey Mouse Çocuk Kulübü'nde şarkı söylerken dikkat çekti. Ardından, 1996'da bu kulüpten arkadaşı Chasez ile aralarına Chris Kirkpatrick, Lance Bass ve Joey Fatone'u de alarak dönemin müzik dünyasının en beligin özelliği olan 'boyband' furyasına katılarak 'N Sync'i kurdu. Böylece bebek yüzlü ve birbirinden yakışıklı erkekden oluşan New Kids on The Block, Take That, Backstreet Boys, C-Note gibi 'teenage' gruplara bir yenisi daha eklenmiş oldu.
ciciKIS
bende çok seviorum onuWink
paylaşım için tşşkrler saol...
Ara
itü.cü
walla erkeim ama keratayı beeinirim..
yası için tsekkr
Ara
PrinceSs
anen bende çok sewiorumm
forsa
aaa ayni ben TongueBig Grin beni taklit etmis sevmiyorum TongueBig Grin